Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

meb.k12.tr email adresi alma

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında sintanagitar tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. sintanagitar

sintanagitar Site Gezgini

arkadaşlar okulun web sitesini bitirdim meb de web sitemi oluştur dedimde k.12.tr li e posta adresiniz yok dio idarecilerin de bi bilgisi yok.geçen gün okula bi yazı gelmişti orada da k. 12.tr li e posta adresi alın diordu şifre ile kull. adı wrmişti acaba o şifre ile kul. adını nereye girip e posta adresi alcm http://nilufer.meb.gov.tr/mailjump.nsf adresine yazdım kul. adı veya şifre hatalı dio yardım cı olursanız sevinirim.......

2. turantur

turantur Üye

MEM İlsis şubesinden alacaksınız

Bende geçen hafta okulun sitesine başladım. Aynı problem karşıma çıktı. İl milli Eğitim müdürlüğü İlsis şubesine gideceksin okulun e-mail adresini ve şifresini isteyeceksin.

3. eminkadi

eminkadi Üye

www.mail.meb.k12.tr adresiydi hocam sanırım yarın okula vardığımda tam adresi yazarım
    çünkü ben yapıp tüm öğretmen arkadaşların mail adreslerini girdim.

4. Hayrettin Hıdır AYDOĞAN

Hayrettin Hıdır AYDOĞAN Üye

meb.k12.tr email adresi almak istiyorum

5. Batın82

Batın82 Aktif Üye

Hocam bunu MEB kendisi veriyor

6. serci2001

serci2001 Seçkin Üye Seçkin Üye

7. hasan

hasan Süper Üye Süper Üye

birincisi,
    Eğer idareciyseniz yada memursanız okul adına adres alabilirsiniz. Çünki gelen yazılarda açık olarak belirtilmiştir ki bu adresi alan kişi günün belli saatlerinde postaları kontrol etmesi gerekir. Bunu idare alır !!!

ikincisi,
    kendi adına almak istiyorsan onu milli eğitim veriyor. görevden vs dolayı, yada isteyeceksin.

uyarı: Çok da faydalı bişi değil. Bazen meb serveri kapanıyor, ulaşamıyorsun, sonra yazıyı sana göndedik, niçin okumadın diyor?!!! Bir sürü mail adresim oldu, hepsinin ayrı derdi var. hepside aynı. düşünsene gmail, yahoo, hotmail, mynet, birde meb.k12.tr adresim ve hepsi aynı.

8. badboys

badboys Seçkin Üye Seçkin Üye

mEB.K12.TR UZANTILI MAİLLERİ OUTLOOK İLE OKUDA şöyle bir sııntı çekiyoruz...

Eğer web arayüzüenden okuduğumuzda veya başka bir bilgisayarda outlook ve ya express gibi prog okuduğumuzda başka bir bir bilgisayarda örneğin okuldaki bilgisayarda okunmuş olan bu mailleri outlook cve expressde göremiyoruz..Bunun için ne yapmak gerekir
    teşekkür ederimm

9. mehtapp

mehtapp Site Gezgini

arkadaşlar alan alacam ama mail adresi istiyor.ne yapabilirm.bu akşam almam lazım

10. hasan

hasan Süper Üye Süper Üye

Outluk expresde ayarlarda çözüm var. Gelen postanıun kopyasını al diyeceksin. Taşı seçildir büyük bir ihtimalle.

Sen en iyisi Doğrudan WEB SERVER kullan. http://meb.k12.tr Ben Outluuk kullamayın dedim idareye. Sıkıntı olur vs. dedim. Şimdi outluk vs kullanmadan alıyoruz e-postaları. Daha rahat oluyor.

11. hyrkkc87

hyrkkc87 Site Gezgini

konu biraz eskimiş ama benim sorunum var:( @meb.k12.tr uzantılı mail almak için illaki de il milli eğitim müdürlüğü ilsis şubesine mi gitmek lazım, netten olmuyo mu araştırdım ama bu konuda pek bişey bulamadım...

12. mruh

mruh Aktif Üye

evet, aynen bende de aynı sorun var.. yardım edebilirmisiniz? okulun ilsis şifresini biliom ama e-postayı açmıyo.. e- posta şifresi farklı mı oluyor??

13. F5fresh

F5fresh Aktif Üye

Arkadaşlar bende de aynı sorun var.1111@meb.k12.tr diye bir adres var ama şifresini bilmiyorum nasıl öğrenicez acaba?Yardımcı olur musunuz?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal