meb.k12.tr email adresi alma

Kodla Büyü

sintanagitar

Site Gezgini
arkadaşlar okulun web sitesini bitirdim meb de web sitemi oluştur dedimde k.12.tr li e posta adresiniz yok dio idarecilerin de bi bilgisi yok.geçen gün okula bi yazı gelmişti orada da k. 12.tr li e posta adresi alın diordu şifre ile kull. adı wrmişti acaba o şifre ile kul. adını nereye girip e posta adresi alcm http://nilufer.meb.gov.tr/mailjump.nsf adresine yazdım kul. adı veya şifre hatalı dio yardım cı olursanız sevinirim.......

MEM İlsis şubesinden alacaksınız

Bende geçen hafta okulun sitesine başladım. Aynı problem karşıma çıktı. İl milli Eğitim müdürlüğü İlsis şubesine gideceksin okulun e-mail adresini ve şifresini isteyeceksin.

birincisi,
Eğer idareciyseniz yada memursanız okul adına adres alabilirsiniz. Çünki gelen yazılarda açık olarak belirtilmiştir ki bu adresi alan kişi günün belli saatlerinde postaları kontrol etmesi gerekir. Bunu idare alır !!!

ikincisi,
kendi adına almak istiyorsan onu milli eğitim veriyor. görevden vs dolayı, yada isteyeceksin.

uyarı: Çok da faydalı bişi değil. Bazen meb serveri kapanıyor, ulaşamıyorsun, sonra yazıyı sana göndedik, niçin okumadın diyor?!!! Bir sürü mail adresim oldu, hepsinin ayrı derdi var. hepside aynı. düşünsene gmail, yahoo, hotmail, mynet, birde meb.k12.tr adresim ve hepsi aynı.

mEB.K12.TR UZANTILI MAİLLERİ OUTLOOK İLE OKUDA şöyle bir sııntı çekiyoruz...

Eğer web arayüzüenden okuduğumuzda veya başka bir bilgisayarda outlook ve ya express gibi prog okuduğumuzda başka bir bir bilgisayarda örneğin okuldaki bilgisayarda okunmuş olan bu mailleri outlook cve expressde göremiyoruz..Bunun için ne yapmak gerekir
teşekkür ederimm

badboys' Alıntı:
mEB.K12.TR UZANTILI MAİLLERİ OUTLOOK İLE OKUDA şöyle bir sııntı çekiyoruz...

Eğer web arayüzüenden okuduğumuzda veya başka bir bilgisayarda outlook ve ya express gibi prog okuduğumuzda başka bir bir bilgisayarda örneğin okuldaki bilgisayarda okunmuş olan bu mailleri outlook cve expressde göremiyoruz..Bunun için ne yapmak gerekir
teşekkür ederimm

Outluk expresde ayarlarda çözüm var. Gelen postanıun kopyasını al diyeceksin. Taşı seçildir büyük bir ihtimalle.

Sen en iyisi Doğrudan WEB SERVER kullan. http://meb.k12.tr Ben Outluuk kullamayın dedim idareye. Sıkıntı olur vs. dedim. Şimdi outluk vs kullanmadan alıyoruz e-postaları. Daha rahat oluyor.

konu biraz eskimiş ama benim sorunum var:( @meb.k12.tr uzantılı mail almak için illaki de il milli eğitim müdürlüğü ilsis şubesine mi gitmek lazım, netten olmuyo mu araştırdım ama bu konuda pek bişey bulamadım...

evet, aynen bende de aynı sorun var.. yardım edebilirmisiniz? okulun ilsis şifresini biliom ama e-postayı açmıyo.. e- posta şifresi farklı mı oluyor??

Geri