meb.k12.tr anasayfa bomboş açılıyor.

Kodla Büyü
Aynı sorun bende de oldu 20 kasımdan beri çalışan bu gün güncelleme yaptıktan sonra görünmedi. Başka bir bilgisayarda da denememe rağmen gözükmüyor. Bu sorun çıktıktan sonra düzelen site var mı?

Şu an bir sıkıntı var ve bugün öğleden sonra "yayınla" butonuna tıklayan okulların siteleri açılmıyor. diğerleri açılıyor...

Güncellleme yaptım.Anasayfa açılmıyor.Yalnız google da kendi ismimi aratıp diğer sayfaların linki açılıyor daha sonra da anasayfaya tıklayıp,boş ekran görünüyor.

kuyakar' Alıntı:
Şu an bir sıkıntı var ve bugün öğleden sonra "yayınla" butonuna tıklayan okulların siteleri açılmıyor. diğerleri açılıyor...

Hocam bu bilgiye nasıl ulaştınız? Bizim sitede öğleden sonra gitti de.

İyi sadece bende olmamış.. Ben bu meb'in internet üzerinden sunduğu hizmetlerde problem çıkmayanını görmedim.. Bu nedir arkadaş...

izci85' Alıntı:
İyi sadece bende olmamış.. Ben bu meb'in internet üzerinden sunduğu hizmetlerde problem çıkmayanını görmedim.. Bu nedir arkadaş...
ben daha mebin sorunsuz bişeyini görmedimki bu sağlam olsun.Bugün güncelleme yapan okullarda sanırım bu problem var.

casper' Alıntı:
kuyakar' Alıntı:

Hocam bu bilgiye nasıl ulaştınız? Bizim sitede öğleden sonra gitti de.
ilçe memler tüm okul panellerine ulaşabiliyorlar ya... bir okulun güncellemesini yaptık "yayınla" deyince site görünmez oldu. sonra görünmeyen okul sitelerini taradım. hepsi öğleden sonra güncelleme yapıp "yayınla" demiş...

Cevap Saati
Cevap Sayın Yetkili, İlgili hata düzeltilmiştir. Yayınla butonuna basınız. İyi Çalışmalar..

Sorunun yarısını çözdüm:

Geçenlerde 2 tane duyuru eklemiştim. O zamandan beri sayfa boş çıkıyordu.. Bu son 2 duyurunun diğerlerinden farkı ne diye düşününce aklıma duyuruların tarihi geldi.. Duyuru tarihinin başlangıcını 2013 yerine geçen yıla ait bir tarih verdim.. Şu an site açılıyor sorun yok..

Amma velakin, haberler kısmında sorun var.. Haberleri tek tek gösteriyor fakat "Tüm Haberler" butonuna basınca hala boş çıkıyor.. Üstelik 2013'te eklenmiş bir haber yok.. Anlamadım gitti..

Bende de şu anda aynı problem var. nereye gitti bu sayfa anlamadım. Haber ekledim, yayınlaya bastım sayfa boş geliyor :( geçici bir durum mu? yoksa birşeyleri yanlış mı yaptım :cry:

az evvel siteyi güncelleyim haber ekleyim dedim aynı şey benim siteye de oldu :verymad: :verymad:
Bir de okulun maili ile açtığım kullanıcının geçerliliği bitmiş -14, kendi adımla açtığımın yetki süresi azalmış 13 güncelleyim belki ondandır dedim yetkisiz işlem kayıt altına alındı diyor bu ne demek :scared:

Kimse bilmiyor mu çözümünü acaba? Site hala bom boş geliyor, hiç bir düzelme yok dünden beri, lütfen bilen biriler yardımcı olsun. :(

Genel bi sorun mu :eek: neden böyle oldu daha öncede aynı yöntemle ekleme yaptım, farklı olan hiç birşey yok...

Ben de ikinci dönem başladığından beri ilk güncelleme olayını yapıverdim bugün, şansıma sorunlu zamana denk gelmiş demek herkeste aynı durum hasıl oldu :) Eklediğim menüyü sildim, yeniden ekledim durum yine aynıydı ve 5-10 dk sonra kendiliğinden düzeldi.

osghe23' Alıntı:
Aynısı bugün bende de oldu, Din Kültürü öğretmenini ekledim böyle oldu :lol:
edebiyatçıyı ekledim öyle oldu.tekn,k destek yazdım düzeldi bu defada öğretmenleri açmıyordu destek yazdım düzeldi.demekki genel bi sorun

Dünden beri böyle, düzelir belki diye bi müdahalede bulunmamıştım, ben de siliyim bari eklediğim haberi, belki işe yarar...

Benim bugün sabah saat 9.5 - 10 civarı oldu. Farklı tarayıcılarda denedim. Opera falan indirdim sırf bunun için ama sonuç aynı. Sonra sanırım tekrar yayınla düğmesine bastım düzeldi hatırladığım kadarıyla.

Geri