meb.k12 okul sitelerinde öğrenci öğretmen yorum yapabilsin..

Kodla Büyü

endnur_61

Site Gezgini
Biz siteleri hazırlıyoruz ama, bizden başkası girip bakıyor mu bilemiyoruz.. Haberlere duyurulara öğrenci öğretmen veli yorum yapabilse, üye olabilse, haberlerin izlenme istatistikleri olsa bizim geri dönüt alabilmemiz açısından daha iyi olmaz mı??????

olmaz hocam iş çıkarmayın ağzı olan konuşur o zaman öğrenciler ne kadar web tasarım biliyorda yorum yapabilecek yada diğer kişiler

SOSYAL PAYLAŞIM SİTESİ GİBİ OLUR HOCAM. RESMİ SİTELERDE BÖYLE BİR FONKSİYONA RASTLAMADIM DİYE HATIRLIYORUM
BENCE OLUMSUZ

wb tasarımı le ilgi değil haberlerle ilgili yorumlardan bahsedyrm. yorumlar bizim onayımızdan geçmeli tabi ki.. yada en azından haberin görüntülenme istatistikleri olsa da bizden başkaları da bu siteye giriyo mu diye bilsek.. bana sadece ben giriyomuşum gibi geliyo okul sitesine.. :)

Ben ziyaretçi defteri koymuştum. İlçe Milli eğitimden yazı çıkartıp kaldırttı. :(

endnur_61' Alıntı:
Biz siteleri hazırlıyoruz ama, bizden başkası girip bakıyor mu bilemiyoruz.. Haberlere duyurulara öğrenci öğretmen veli yorum yapabilse, üye olabilse, haberlerin izlenme istatistikleri olsa bizim geri dönüt alabilmemiz açısından daha iyi olmaz mı??????

Dün gördüm ama inceleme fırsatım olmadı. 2 yeni başlık açılmış. Sanırım istediklerinizin bir kısmını bu bölümleri kullanarak yapabilirsiniz hocam.

Geri