Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

meb haber bandı

Konu, 'Web Programlama' kısmında teacher_busra tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. teacher_busra

teacher_busra Site Gezgini

selam arkadaşlar siteye meb haber bandı ekleyecem formda buldum indirdim 9 tane rar dosyası vardı açtım ama bir ilişkilendirme kuramadım eğer elinizde varsa bana yollayabilirmisiniz ve yapmam gerekenleride söylerseniz sevinirim yardım edenlere şimdiden teşkekkürler

2. ihtaner

ihtaner Seçkin Üye Seçkin Üye

3. teacher_busra

teacher_busra Site Gezgini

hocam teşekkür ederim öncelikle sadece yapmam gereken bu kodların tümünü kopyalayıp yapıştırmakmı sayfaya.Birde mesela bir sayfanın en altındaki tabloda bu band görünsün istiyorsam napmam lazım bu kodları o tablonun html koduna yapıştırdım kodlar olduğu gibi önizlemede görünüyo yardımlarınız için tşk çalışmalarınızda başarılar

4. ihtaner

ihtaner Seçkin Üye Seçkin Üye

tasarımınızı nerde yapıyorsunuz bilmiyorum ama bu haber bandının görünmesini istediğiniz yere gelin (tasarım penceresinde iken) fare imlecini oraya koyun ondan sonra kod penceresine geçip bu kopyaladığınız kodları tasarım penceresinde imleci nerede bıraktıysanız oraya ait kod satırında imleç yanıp sönüyor olması gerekecek oraya bu kodları yapıştırın yine yapamazsanız iht6ner@hotmail.com msnden anında yardımcı olmaya çalışayım.

5. ThatBeatsAll

ThatBeatsAll Seçkin Üye Seçkin Üye

Meb bantların önizlemesini de koysaymış ya.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal