meb haber bandı

Kodla Büyü

teacher_busra

Site Gezgini
selam arkadaşlar siteye meb haber bandı ekleyecem formda buldum indirdim 9 tane rar dosyası vardı açtım ama bir ilişkilendirme kuramadım eğer elinizde varsa bana yollayabilirmisiniz ve yapmam gerekenleride söylerseniz sevinirim yardım edenlere şimdiden teşkekkürler

hocam teşekkür ederim öncelikle sadece yapmam gereken bu kodların tümünü kopyalayıp yapıştırmakmı sayfaya.Birde mesela bir sayfanın en altındaki tabloda bu band görünsün istiyorsam napmam lazım bu kodları o tablonun html koduna yapıştırdım kodlar olduğu gibi önizlemede görünüyo yardımlarınız için tşk çalışmalarınızda başarılar

tasarımınızı nerde yapıyorsunuz bilmiyorum ama bu haber bandının görünmesini istediğiniz yere gelin (tasarım penceresinde iken) fare imlecini oraya koyun ondan sonra kod penceresine geçip bu kopyaladığınız kodları tasarım penceresinde imleci nerede bıraktıysanız oraya ait kod satırında imleç yanıp sönüyor olması gerekecek oraya bu kodları yapıştırın yine yapamazsanız iht6ner@hotmail.com msnden anında yardımcı olmaya çalışayım.

Geri