MEB Haber bandı düzeltme

Kodla Büyü

birkan39

Aktif Üye
Meb Haber bandı.
Bu siteden indirdiğim MEB haber bandı eklentisi ilk açılışta başlamıyordu. kodlarla oynarken onu çözdüm. artık ilk açılışta çalışıyor.
güle güle kullanın.
demo için sitemize bakabilirsiniz.
http://luleburgazeml.k12.tr

Ekli dosyalar

• mod_mebh.rar
    1.7 KB · Görüntüleme: 351
hocam sağol da bunu isteyen herkes yapabiliyor. 1-2 dakkada aynı modülü direkt oluşturabiliyorsun zaten :oops:

Özel HTML modülü ekleyip flash haber bandı kodunu yapıştırdığınızda bu formu eklentisiz elde edebilirsiniz. Ayrıca rss modülü ekleyip, rss adresi olarak meb rss adresini kaydederseniz de metin olarak meb haber modülü elde etmiş olursunuz.

yorum yazan değerli arkadaşlar,
m32m' Alıntı:
hocam sağol da bunu isteyen herkes yapabiliyor. 1-2 dakkada aynı modülü direkt oluşturabiliyorsun zaten :oops:
öncelikle bu siteye giren herkes şakır şakır kod yazamıyor.

omd' Alıntı:
Özel HTML modülü ekleyip flash haber bandı kodunu yapıştırdığınızda bu formu eklentisiz elde edebilirsiniz. Ayrıca rss modülü ekleyip, rss adresi olarak meb rss adresini kaydederseniz de metin olarak meb haber modülü elde etmiş olursunuz.
herkes sizin kadar profesyonel değil. örneğin ben bilgisayar öğretmeni değilim.

ayrıca ben böyle bir hata ile karşılaştım joomlatr.org isimli sitede de çözümünü kendim bulamadım ve yine bulamayan arkadaşlarıda gördüm. biraz uğraşarak
o modülü "1-2 dakkada direkt oluşturan" arkadaşın hatasını düzelttim.
çorbada küçükte olsa bir tuzumun olmasını istedim.
fakat amacı sırf yorum yazmak için yorum yazıp, mesaj sayısını artırmak olan arkadaşların joomla ya yeni başlayanların heveslerini çok güzel kırdığına sahit oldum.
İlginize teşekkür ederim.

birkan24 nick li hocam, açtığın başlığa yanlış anlaşılmaya sebep olacak birşeyler yazdıysam özür dilerim. ama sana şunları smylemek istiyorum;
1- senin bilgisayar öğretmeni olmanın veya olmamanın hiç bir önemi yok. önemli olan bilgini veya düşünceni burada bizimle paylaşman.
2- açtığın başlığa yazdığım cevap senin paylaşımını küçümsemek için değildi. (sana karşı özrüm bu konuda.)
3- agrasif tavırlar sergilemen çok yersiz bence.
VEEEE son olarakta şunu belirtmek isterim; 13 ekim 2009 dan bu yana üye gözükmeme bakma sen benim. sitede daha önce açtığım bir başlıktaktan dolayı LAVUK bi hocaefendi ile atışmam sonucu ilk üyeliğim iptal edildi. 1 senedir üyegözüktüğüm bu siteye ve 100 tane cevap yazmışım. eğer yerli yersiz her şeye cevap yazdığımı düşünüyorsan siteye yazdığım 100 cevabın hangi konu başlıklarına ait olduğuna bakalilirsin. umarın bu çıkışındaki yanlışlığı farkeder ve özür dilersin.

Yazdığım mesajın sizinle yada mesleğinizle bir ilgisi bulunmamakta. Aynı sonuca götüren başka yolları dile getirdim sadece. Forumlarda yazdığınız her mesajdan sonra sadece size teşekkür edilmesini bekliyor olamazsınız sanırım, boş bir teşekkürler kelimesinin yazılmasındansa konuya farklı bakış açıları sunan mesajlar daha önemli olmalıdır.

Ayrıca bunları kullanabilmek için bilgisayar öğretmeni olmanıza da gerek yok(yada öyle olmamanız bir eksik değil), yakın zamana kadar (görevini bırakmadıysa) joomla türkiye destek sitesinin en büyük kod yazarlarından biri doktordu.

omd' Alıntı:
Yazdığım mesajın sizinle yada mesleğinizle bir ilgisi bulunmamakta. Aynı sonuca götüren başka yolları dile getirdim sadece. Forumlarda yazdığınız her mesajdan sonra sadece size teşekkür edilmesini bekliyor olamazsınız sanırım, boş bir teşekkürler kelimesinin yazılmasındansa konuya farklı bakış açıları sunan mesajlar daha önemli olmalıdır.
o zaman forumda yeni bir konu açarak "kendinizce sonuca götüren farklı yolları" ve "farklı bakış açılarınızı" diğer forum kullanıcıları ile paylaşabilirsiniz.

omd' Alıntı:
Sağolasın Hocam...

Geri