MEB, forum açtı

Kodla Büyü

simanur

Aktif Üye
Milli Eğitim Bakanlığı il ve ilçi milli eğitim müdürlükleri yöneticileri için forum sayfası açtı.
Forum ana kategoriler olarak "Mevzuat, atama, İliçi yer değiştirme, İller arası yer değiştirme, Kadro, İdari işler, Mali işler, Sicil ve emeklilik, Eğitim kurumları yönetici atamaları ve İlköğretim müfredatı ve öğretmenlik kariyer basamakları" yer aldı.
İl ve ilçe milli eğitim müdürlükleri yöneticileri tarafından sorulan sorular "BAKANL007" kullanıcı adlı kişi tarafından cevaplanıyor.

http://atama.meb.gov.tr/forum/forum/Forum.asp?

aslında bu forum uzun bir süredir var ama pek bilen yoktu paylaşım için teşekkürler

evet açmış ne işe yarayacak bilgi almak için bilmem kaçı arayın.Madem arayacaktık forum yerine telefon alsalardı.

Arkadaşlar nasıl soru sorabiliriz bu foruma? Bizim saat ve ek dersleri sorsak cevaplarlarmı?

Foruma sadece il ve ilçe milli eğitim müdürlüğündeki yetkililer yazabiliyor.

İncelemelerim sonucunda ya şu telefonu arayın yada bizimalanımıza girmiyor yada şu maddeye bak şeklinde cevaplar var genelde. Fikir olarak güzel bir çalışma uygulamayı hiç beğenmedim.

.

il ilçe m.eğt.müdürlükleri yöneticileri içinse bize ne bundan,muhatabları zaten bilgilendirirlmiştir.

.

birde öğretmnlre açsanız forum sayfası.açmazsınız çünkü soruları cevaplaamazlar.zan altında kalırlar

fdgg

birde öğretmnlre açsanız forum sayfası.açmazsınız çünkü soruları cevaplaamazlar.zan altında kalırlar

Geri