meb filtresinde sorun yaşanan ????

Kodla Büyü

esenordelarthe

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhaba ne zaman bir etkinlik yapsam meb filtresinin azizliğine uğruyorum. Çaresi varsa ya da alternatif çözümleri olan varsa paylaşabilir misiniz lütfen

1- gmail bazen (hatta bugün saydım 5 postadan 4ünü açamadım yenisini atamadım yani çoğunlukla) sorun var hala devam ediyor diyor ve çare bulamıyorum?
2-tabii google drive da açılmıyor açılsa da takılıyor kullanılmaz oldu, alternatif var mıdır?
3- powtoonda en kolay youtube yüklemek ama yapılan animasyonlu sunumları okulda almanın yolu var mı?
4- google edu araçları classroom vb register problemleri ?
5- tabii bu geleceği yazanlar, açık akademi vb sitelerdeki eğitim videoları

cozum yok, meb is yapmayin diyorsa sizde yapmayin. bosverin animasyonu vs. anlatin gecin dersi. btr iseniz ve diger ogretmenler sizden bunlari talep ediyorsa, yasak oldugunu yardimci olmayacaginizi, dertleri varsa meb ile gorusmeleri gerektigini soyleyin. uzun lafin kisasi bozverin, bu zihniyetle savasmak icin kendinizi yormayin.

esenordelarthe' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba ne zaman bir etkinlik yapsam meb filtresinin azizliğine uğruyorum. Çaresi varsa ya da alternatif çözümleri olan varsa paylaşabilir misiniz lütfen

1- gmail bazen (hatta bugün saydım 5 postadan 4ünü açamadım yenisini atamadım yani çoğunlukla) sorun var hala devam ediyor diyor ve çare bulamıyorum?
2-tabii google drive da açılmıyor açılsa da takılıyor kullanılmaz oldu, alternatif var mıdır?
3- powtoonda en kolay youtube yüklemek ama yapılan animasyonlu sunumları okulda almanın yolu var mı?
4- google edu araçları classroom vb register problemleri ?
5- tabii bu geleceği yazanlar, açık akademi vb sitelerdeki eğitim videoları

hocam enteresandır bu sitedede bir kaç defa yazdım ama çok ilgilenen olmadı açıkcası
ben gmaile girebiliyorum hatta thunderbird kurdum onu kullanıyorum
drive ile ilgili app kullanarak bağlanıyorum tüm dosyalarımı kullanabiliyorum. bununla iligli çözüm yazmıştım bir postta
google edu hiç kullanmadım hangi amaçla kullanıyorsunuz
diğerleri ile ilgili olarak da destek masasına ısrarla çağrı açın hocam

esenordelarthe' Alıntı:
görünürde var ama pratikte eposta bile atamıyoruz ama içim el vermez hocam dediğinizi yapmayı :)

hocam her seyi biz dusunemeyiz, meb yasakliyor biz efor sarfedip/risk alip insanlarin kullanabilmesini saglamaya calisiyoruz. biz boyle yapip uydurma cozumler bulunca kimse sorunun farkina varamiyor. isler yurumez, sorunla basbasa kalirsalar belki bizi biraz olsun anlarlar.

Geri