Meb engeli kaldırma yöntemi de bitti :(

Kodla Büyü

Tim207

Aktif Üye
Malum kullandığımız yöntem bugün itibari ile bitti. Bir yolunu bulup engellediler. Yeni ufuklara yelken açacağız anlaşılan :cry: :cry: :cry:

Tim207' Alıntı:
Malum kullandığımız yöntem bugün itibari ile bitti. Bir yolunu bulup engellediler. Yeni ufuklara yelken açacağız anlaşılan :cry: :cry: :cry:
Kullandığımız yöntem derken hangisi?
delphe01' Alıntı:
yöntemde sıkıntı yok ama arada mail adreeslerini değiştirmek gerekiyor
Hangi yöntem hangi mail adresi? Logox tan bahsetmiyorsunuz galiba

delphe01' Alıntı:
yöntemde sıkıntı yok ama arada mail adreeslerini değiştirmek gerekiyor
Aynen.. Kullanıcı değiştirdim sorun çözüldü ama anlamadığım bunu nasıl engelleyebildiler.. :)

Adamlar engellemiş biz hala sır saklamaya çalışıyoruz. :puhaha: :puhaha: :puhaha:

furkan35' Alıntı:
bir tane köstebek var bu sitede bence :verymad:
Eee özelden sadece bilgisayar öğretmeni olduğunu bildiğiniz kişilere şahsî kullanımları için verin demiştim.
Sağolsun arkadaşlar ilan ettiler be ömrü bir hafta sürdü.
Bu eziyet sadece okullara var.maliye nüfus emniyet adliye ve bilimum devlet kurumları face forum sefası sürüyor.Bize gelince bir çay arası nefes yok.
Meb köstebekleri sağolsun.

ya arkadaşlar siz yasağı delmeye çalıştıkça adamlar çemberi daraltıyor,yarın bi gün bütün neti kesecekler o olacak :) fazla kurcalamayın bence :wink:

ThatBeatsAll' Alıntı:
ya arkadaşlar siz yasağı delmeye çalıştıkça adamlar çemberi daraltıyor,yarın bi gün bütün neti kesecekler o olacak :) fazla kurcalamayın bence :wink:
Böyle interneti kessinler zaten. Dosya bile indiremiyoruz.

arkadaşlar artık buradan lütfen bu tür paylaşımlarda bulunmayın...bence şöyle yapalım bir whatsapp veya telegram grubu kuralım..meb telegram kullanın diyor ya..gerçi o da yasaklı herhalde. oradan bu işleri götürelim yoksa arkadaşın dediği gibi yakında nete gircek durum kalmıcak offff :verymad: :verymad: :verymad:

psiphon denediniz mi? Windows sürümü dün çalışıyordu. Bizim bir öğrenci kullanıyordu.
Ben denedim galiba psiphon da engellenmiş. Yeni bir proxy aramak gerekiyor...

HAH çalışıyorsa bu da gitti muharrem hocam...ben bir meb de çalışan bilişim uzmanının buralarda gezdiğine artık eminim

elrond' Alıntı:
HAH çalışıyorsa bu da gitti muharrem hocam...ben bir meb de çalışan bilişim uzmanının buralarda gezdiğine artık eminim
Zaten ben de olsam bu sitede gezinirdim hocam. Aslında gezinmeye de gerek yok. Sonuçda bizim internet meb sunucuları üzerinden geçiyorsa ve iletişime geçilen ip adresleri belliyse, gezmelerine de gerek yok. Ben olsaydım ip adresinin web adresi olarak karşılığı meb dns sunucuda yoksa ve çok fazla kişi bu ip adresiyle iletişime geçiyorsa engellerdim.. :)

filtreyi delmek için illa proxy mi gerek :?: bir kapı var o kapı dan geçtikten sonra bize yontulmuş olarak geliyor internet.O kapının ardına illa proxy ile mi ulaşırız?Solucan deliği mi oluştursak :mrgreen: bulundugumuz yerde bir geçit sonra filtrenin ardına bir geçit oluşturup geçitleri baglayabilsek deleriz bence.Programlamayabilsek öle bişey... 8)

Arkadaşlar sıkıntı yok sistem çalışıyor, sadece arada yeni mail adresi ile yeni hesap açarak aynı işlemi yapmak gerekiyor...

Artık yöntem bulan sadece tanıdığı arkadaşlarına söylesin.Ben buldum isteyene özel mesajla atayım dersen bilişim uzmanı da bana da gönderebilir misin diye yazar herhalde.

paradox99' Alıntı:
Arkadaşlar sıkıntı yok sistem çalışıyor, sadece arada yeni mail adresi ile yeni hesap açarak aynı işlemi yapmak gerekiyor...
mail adresini mi engelliyorlar yok artık...

Tim207' Alıntı:
paradox99' Alıntı:
denedim ama olmuyor yine hocam.

Hocam malum tarayıcıyı kaldır yeniden kur, malum programı yeniden indir, yeni hesap aç, ben kullanıyorum... tarayıcımın sağ üst köşesinde yeşil açık bi kapı var :D

Arkadaşlar özelden siz bana pm atın, okulunuzun linkini de adınızı da yazın, bt öğretmeni olduğunuza inanalım..

hocam iyi hoş diyorsunda ben sana yazsam bi okul bi isim ya ben o kişi değilsem ya da kordinatörsem...

arkadaşlar grup kurarsanız beni de dahil edin malum doğum izni bitti yine buralardayım :++: :++:

Geri