MEB de doğru düzgün çalışan bir sistem var mı??

Kodla Büyü

karekedi

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kafayı yiyecem arıza kaydı girecem pybs ye kaç gündür giremiyorum.

EBA mallumunuz tanıtın tanıtın diye başımızın etini yedikleri EBA doğru düzgün çalışmıyor. Bir girebiliyoruz bir giremiyoruz. Hele eba sınıf tam komedi kullanayım dedim her sınıftan 5 er tane karşıma çıkardı (5 tane 9-a, 5 tane 9-b falan). Üstelik her sınıfta sadece 1 tane öğrenci var. Öğrencilere sınava çalışmaları için eba dosyadan paylaşımda bulundum sınav haftası ebaya giremedi kimse.

Meis le alakalı ilçeden kontrol yapmamı istediler. Aslında kapanmış ama sistemden düşmemiş kurum mu ararsınız. İşleri bi şekilde yoluna koyuyoruz (kapananları boş kaydedin dediler ilden) bu sefer dersliği olmayan kurum olmaz diyor onayları iptal ediyor. Çok basit önlemler alınabilecekken başta alınmamış şimdi 10 kere iş yapılıyor.

e okul desen dönem sonlarında falan not girmenin karne basmanın ne kadar sıkıntılı olduğunu da biliyoruz.

İlçede DYS kullanıyorlar ya dün fatih projesi kursu açmak için başvurdum. adam 5 dk da yapabileceği işi DYS nin adım başı saçmalaması yüzünden 35 dk da yaptı. Başında durmamış olsam adam beceriksiz diyecem ama değil direk DYS de sorun. İmzasını ekleyecek imza kullanılıyor diyo. Resetliyoruz aynı işlemleri tekrar ediyoruz gene hata veriyo vs.

Kurs vereceğim okula gittim müdür yard bana bu tabletlerin TİF lerini nasıl girecez diyor. E dedim ağustosta çıkan yönetmelikte yazıyor. İl ilçeye ilçe size devredecek yazıyordu diyorum. İlçeyle bir görüşün diyorum. Muhattap bulamıyorum diyor.

E hepsini topladık elde ne var şimdi hiç birşey. Arkadaş hep böyle kör topal yarım yamalak mı yürüyecek bu işler. Yemin ediyorum kafayı yemek üzereyim.

Geri