MEB ARAYÜZÜ DEĞİŞTİRDİ

Kodla Büyü

sedom

Seçkin Üye
Seçkin Üye
EVET ARKADAŞLAR.MEB RESMİ İNTERNET SAYASININ ARAYÜZÜNÜ DEĞİŞTİRMİŞ BULUNMAKTADIR BU SABAH İTİBARİYLE.

bu sabah baktığımda Atatürk fotografı bayrağın yanında be miniminnacıktı.. öğleye doğru meb logosunun yanına almıilar ve yeterince büyük..
birileri uyardı mı yoksa??? :D

eskisi daha güzel gibiydi, geçici bir biteyse yeni yüklenecek olanı bekleyelim....

yenisi çok sade olmuş bu güzel ama alışmamız zaman alır. Şimdilik eskisi daha kullanışlı gibiydi

Arkadaşlar okul web sitesi hazırlayanlar varsa hangi programı kullanıyorlar? Ben dreamveaver flash karışık kullandım galiba flash yapmak yasakmış.
Web sitesi hazırlama programı ne kullanabiliriz. Frontpage nasıl ? Ben denedim oldu ama diğerleri daha hoş görünüyordu gözüme.
Ha bir de iyi bir program tavsiye ederseniz indirebileceğimiz linki de ekleyiversinler...
İyi tatiller diyelim şimdiden.. :D

kım dedı sana sayın hocam yasak dıye meb ana sayfaya baktınızmı ordada var flash ayrıca gelen talımatnamede flash kullnaılamaz dıye bır seye rastladıgımızı da hatırlamıyorum tamam asp php yasak ama flashta yasak olmaz oldu olacak javada yasaklasınlar elımız kolumuz baglı dandık bır sıte yapalım

Geri