Md Yrd Sınavı

Kodla Büyü
Hocalarım gönderdim.
Bazı arkadaşlar mail adresini vermeden soruları istemişler, maillerini gönderirlerse onlara da soruları gönderebilirim.

Ya harbi güzel sorular ama soruları ben hazırlasam ben de bunları sorardım dedirtiyor insana.
Bunların 2.si elinde olan var mı acaba 1'le 3 haricinde?

Normade EBS'nin adı geçtiği anda herkes yerli yersiz atarlanır üyelerine haksız ithamlarda bulunur ikilik çıkarırdı. Çok sevindim paylaşımlara yardımlaşmalara. İnşallah herkesin gönlünce olur sendikamızın sınavları inşallah faydalı olur.O sendika bu sendika farketmeden hakedenler istedikleri yerlere yerleşmeleri dileğiyle kolay gelsin herkese

Yahu herkese açık yapmışlar sınavı haberim olaydı giderdim:( Sivayseri Hocam inşallah hayırlı olur bakalım. Ama 2 ve 4 nolu denemelerde olsa süper olacak. MAdem herkese açık yaptılar neden denemeleri sitelerine koymuyorlar ki :(((

Hocalarım gönderdim.

Diğer denemeleri almak için sendika başkanımıza ulaşamadım henüz. Yarın ulaşabilirsem son denemeler için yeni konu açmaya çalışırım.
Halen daha mailini göndermeden soruları isteyen hocalarım var, maillerini gönderirlerse soruları paylaşabilirim.

Hocalarım gönderdim.
Sınava girecek hocalarıma başarılar dilerim.

Müdür veya md.yrd için çalış didin sonra bir bakasın. Öğretmensin.
Bu işlerde torpil olduğu sürece Yaşasın Öğretmenlik....

....Öğretmensin sen Öğretmen Kal....

Ben de internetten buldum o yüzden de paylaşmakta sakınca bulmadım.

Ekli dosyalar

• eğitimiş deneme.rar
    398 KB · Görüntüleme: 45
Geri