mbot lipo pil şarjı

Kodla Büyü

bilgisayarmax

Süper Üye
Süper Üye
mbot kullanan arkadaşlar lipo batarya robot üzerinde iken usbden nasıl şarj ediliyor. extra bir adaptöre ihtiyaç var mı yoksa robotu usb ile pc ye bağlamak yeterli mi

mbotun üzerinde sarjı azalınca kırmızı led uyarısı var zaten hocam usb ile lipo pil üzerinde takılı iken pcye bağlayın sarj olunca kırmızı uyarı ışığı yeşile dönecektir.
hocam merhaba mbot kutudan çıkan kablo ile şarj etmeyi denedim ancak giriş yeri plastik plakanın altında kaldığı için takılamıyor bunu her defasında sökmek mi gerekiyor anlamadım nasıl olacak

hocam merhaba mbot kutudan çıkan kablo ile şarj etmeyi denedim ancak giriş yeri plastik plakanın altında kaldığı için takılamıyor bunu her defasında sökmek mi gerekiyor anlamadım nasıl olacak
Aşağıdaki görselde gibi olması lazım. Üste takılan plastik kısım şarj kablosuna engel olmaması gerek.

Ekli dosyalar

• mbotsarj.jpg
    mbotsarj.jpg
    82.8 KB · Görüntüleme: 130
Aşağıdaki görselde gibi olması lazım. Üste takılan plastik kısım şarj kablosuna engel olmaması gerek.
aynı şekilde hocam alttaki plastik koruma yüzünden kablo takılamıyor plastiği çıkarınca yuvaya düzgün oturuyor ben de anlamadım 5 tane mbot var hepsi aynı şekilde. tek tek sökmek zorunda kaldım

Geri