mblock gibi androidten nasıl arduino kodlanır

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar bir proje yapmak istiyorum.
Bir fen deneyi.
potansiyometre ile 2 aşamalı bir seçim yapacağız. Eğer uyumlular ise mesela tebrikler gibi bir değer yazdırmamız gerek. Aynı zamanda doğru olan eşleşme ile ilgili bir bilgi vermesini istiyorum.

İş tablet olunca nasıl yapabilirim. mblock un android uygulaması var ama mbot için sadece sanırım.

Yardımlarınıza ihtiyacım var.

Mblock sadece mbot için değil hocam geçen sene engelden kaçan ve çizgi takip eden robotu öğrencilerle mblock uygulamasında yaptım.Tablette mblock uygulaması var mı bilmiyorum işin açığı pc üzerinden yapmıştım.

Mblock sadece mbot için değil hocam geçen sene engelden kaçan ve çizgi takip eden robotu öğrencilerle mblock uygulamasında yaptım.Tablette mblock uygulaması var mı bilmiyorum işin açığı pc üzerinden yapmıştım.

Geri