Mazerete Bağlı Yer Değiştirme Başvuruları

Kodla Büyü
Halk eğitim merkezlerine böte atanır mı? talim terbiye kurulu kararına göre böte mezunları mesleki liselere atanımıyor ya halk eğitim de mesleki bir okul sayılıyor mu? buraya atanan böteciye ilave eğitim öğretim tazminatı ödenmiyoraa buraya böte mezunu atanmaz diye düşünüyorum

Bilişim teknolojileri bölümünde artık yer değiştirmek çok ama çok zor. Türkiye geneli toplam norm sayısı 600, en az 600 tanede norm fazlası var. Bundan sonra ilk atamaları nereye yapacaklar merak ediyorum. Yeni yayınlanacak haftalık ders çizelgesinde ders saatleri artırılırsa bi hareketlilik olur tersi durumda bilişim teknolojileri bölümü bence bitti.

Halk eğitim merkezlerine böte atanır mı? talim terbiye kurulu kararına göre böte mezunları mesleki liselere atanımıyor ya halk eğitim de mesleki bir okul sayılıyor mu? buraya atanan böteciye ilave eğitim öğretim tazminatı ödenmiyoraa buraya böte mezunu atanmaz diye düşünüyorum
Böte mezunları Halk Eğitimi Merkezlerine atanabilir hocam

Halk eğitime niye atamasınlar olur mu öyle şey? Usta öğreticinin bile çalıştığı kurumda Böte mezunu niye çalışamasın?
Teknik ve mesleki eğitim dışında Anadolu lisesi, fen lisesi, ortaokul, halk eğitim her yerde çalışabiliriz.
Bölüm bitti artık açık yok. Zaten bölüm tercih de edilmiyor. Bu şekilde yavaş yavaş bölüm ömrünü tamamlıyor. Hatta teknik mesleki eğitimde bile bilişim bölümü artık tercih edilmiyor.
BÖTE son zamanlarını yaşıyor. Teknik eğitimler zaten kapandı. Eldeki öğretmen bile yıllarca ihtiyacı karşılamaya yeter.

Kocarli hocam. merkezde yer açılmadığı için kalacağım mecburen
Hocam cumhuriyet ve hem muhtemel boşalacak görünüyor. Hangisi sizinki ölü tercih olmasın isteyecekseniz☺️
Ben böte mezunuyum ve şuanda hem de görevliyim

Arkadaşlar 2. Aşamada okul tercihlerini okulun onaylamasından başka yapacağımız bir işlem var mı
Şehir dışındayım ben okulum onay verdi ama başka bir işlem olup olmadığını merak ettim

Geri