Mazerete Bağlı Yer Değiştirme Başvuruları

Kodla Büyü

gölge_se

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar eş durumu Başvuru sayfasını açamıyorum,
henüz başvuruları mı açmadılar?
Bende mi bir problem var acaba

Başvuracağımdan değil de sizin için baktım, gözükmüyor hocam daha.. Bugün başlayacaksa akşama doğru anca açılır, panik yapmayın..

Merhaba arkadaşlar eş durumu Başvuru sayfasını açamıyorum,
henüz başvuruları mı açmadılar?
Bende mi bir problem var acaba
Açılmadı henüz hocam. Ben az önce evraklarla ilgili bişey sormak için ilçe milli eğitime gittim. İlk gün sıkıntı olur, sistemin açılması öğleden sonrayı bulur dediler.

Ekran açıldı. İl dışı eş durumu isteyecem. Gitmek istediğim il/ilçe bölümünde sadece eşimin olduğu ilçe var ve pasif. Öğretmen eşim. Sizde de durum böyle mi?

Ekran açıldı. İl dışı eş durumu isteyecem. Gitmek istediğim il/ilçe bölümünde sadece eşimin olduğu ilçe var ve pasif. Öğretmen eşim. Sizde de durum böyle mi?
Hocam onda bir problem vardır sonra tekrar deneyin
Pasif durumda olmaması lazım
En azından muhtemel boşalacaklar için bile tüm ilçelerin açılması gerekir

Selamlar. Mazeret durumu yer degistirme klavuzunda "Büyükşehir statüsündeki illerde görev yapan öğretmenler, eşlerinin görev yaptıkları ilçe ile Adres Kayıt Sistemine (AKS) kayıtlı ikametgâhlarının bulunduğu ilçedeki eğitim kurumlarını tercih edebilecektir." Yaziyor. Esim ve ben İstanbul'da ayni ilcede ogretmeniz ama evimiz baska ilcede. Mazeret basvurusu yapmak istedigimizde "Eşinizle aynı ilçede çalıştığınız için başvuru yapamazsınız. !" Uyarisi geliyor. Evimizin oldugu ilceyi tercih edemiyormuyuz yani, bilginiz varmidir?

Selamlar. Mazeret durumu yer degistirme klavuzunda "Büyükşehir statüsündeki illerde görev yapan öğretmenler, eşlerinin görev yaptıkları ilçe ile Adres Kayıt Sistemine (AKS) kayıtlı ikametgâhlarının bulunduğu ilçedeki eğitim kurumlarını tercih edebilecektir." Yaziyor. Esim ve ben İstanbul'da ayni ilcede ogretmeniz ama evimiz baska ilcede. Mazeret basvurusu yapmak istedigimizde "Eşinizle aynı ilçede çalıştığınız için başvuru yapamazsınız. !" Uyarisi geliyor. Evimizin oldugu ilceyi tercih edemiyormuyuz yani, bilginiz varmidir?
Hocam aynı ilçede çalışıyorsanız isteyemezsiniz. Zaten aynı ilçedesiniz. Ev önemli değil.

Merhaba ben bu yıl şubat eş durumundan eşimin calistigi ile ama farklı bir ilçeye atandım. 1 yılım dolmadan Ağustos eş durumunda eşimin calistigi ilçe ye eş durumundan başvurabilir miyim. Az önce mebbis ten başvuru yaptım hata vermedi. Onay bekliyor yazıyor.

Geri