Mayısta Branş değişikliği açılırsa fen bilgisine geçeyim mi?

Kodla Büyü
hocam öncelikle sınavımızın alındığı yok ama tabi ilerisini pek göremiyoruz bizim branşta...bende matematiği seviyorum ve forumdaki bi çok arkadaş gibi keşke matematiği yazsaydım filan diyordum ama şöyle okuldaki matematikçi arkadaşlarla oturduğum zaman onlarında işinin ne kadar zor olduğunu anlıyosun. 3-4 kişiyle ders yaptığını söylüyorlar hep ve başarısızlıkta her zaman ilk sorumlu gösterilecek kişi sizsiniz tamam ben başarılı olurum diyebilirsiniz belki ama bunu yapmak içinde işiniz hiç kolay olmaz zira iş sadece öğretmende bitmiyor. velhasıl kelam benim artık başka branşa olan ilgim azaldı bu ders zorunlu olduktan sonra daha iyi oldu gibi. seçmeliyken 1 dersti ve tamamen kalkmasını istiyordum zorunlu olunca biraz daha ciddi bi ders oldu şu an için menmunum durumdan yani...sizde bunları bi düşünün.

Nasıl yani sizin yan alanlarınız mı var da bu branşlara geçmeyi planlıyorsunuz? Eğer böyle bir imkanınız varsa bu rezillik çekilir mi sayın hocalarım vallaha ben olsam hemen geçerim böyle bir fırsatım olsa hem de fen ya da matematik öğretmenliğini kim istemez ki girerim dersime bakarım keyfime yan gel yat oh mis :D

Diplomada yan alan/dal yazmıyorsa ya da sonradan o bölümlerde fakülte bitirmemiş iseniz değişiklik yapamazsınız. Kaldı ki son alan değişikliğinde de haksızlıklar oluyor bir daha yapmayı düşünmüyoruz demişlerdi. Açılmayabilir yani.

Geri