Mayıs ta Kayseri'ye tayin isteyecekler buraya!

Kodla Büyü
DIM YUSUFUN_PUANI AS İNTEGER
YUSUFUN_PUANI=80
İF YUSUFUN_PUANI > DİĞERLERİNİN_PUANI THEN GOTO "HURRİYETATML" OR "HALİL_İLİKEML" OR "MERKEZ_EML" ELSE MSGBOX " OTUR OTURDUĞUN YERDE DAHA ÇOOOK BEKLERSİN" END İF

NE DERSİNİZ ARKADAŞLAR YUKARIDAKİ PROGRAM ÇALIŞTIRILIRSA SONUÇ NE OLUR SİZCE ? :idea:

millet eğitim haneye yazmış ama ne kadar güvenilir yada yüksek puanlı olup yazmayanlar varmı acaba

evet başvurular bitti sanırım sıra geldi tercihleri açıklamaya 66 puanla aşağıdakileri istedim

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    30.5 KB · Görüntüleme: 2,546
azizerkut hocamla ilk iki tercihimiz,puanımız inanması güç ama göreve başlama tarihlerimiz aynı şimdi ne olacak

RoboTek' Alıntı:
hocam üçümüz ben sınıfçı siz bilgisayarcı 3 bilgisayarcı aynı okulda çeviririz bir cs turnuvası artık benim de aynı hadi bakalım :mrgreen:inşallah olur hayırlı olsun işlemcisi güçlü olan kazansın :mrgreen:
Bende konuk oyuncu olarak katılırım size hocam. Tamamlarız 4 kişiye. 2 vs 2 yaparız artık. :))))

beyazgolge' Alıntı:
azizerkut hocamla ilk iki tercihimiz,puanımız inanması güç ama göreve başlama tarihlerimiz aynı şimdi ne olacak

HOCAM YAŞI JKÜÇÜK OLANA ÖNCELİK VERİLİYOR SANIRIM.. AMA BU KONUDA TAMDA EMİN DEĞİLİM..

arkadaşlar benim 66 puanla kayseri olmadı :( atanan arkadaşlar puanlarını ve hangi okula gittilerini yazabilirlermi acaba

80 PUAN LA HÜRRİYET T EML YE ATANDIM BİRİNCİ TERCİHİM Dİ... ÇOK MUTLUYUM ARKADAŞLAR... DARISI ATANAMAYAN KARDEŞLERİMİN BAŞINA İNŞAALLAH..

kayseriyi kimler istiyor arkdaşlar yeniden konuyu çıkaralım ön plana benim paun 100 kayseri merkez

benim puanım 115, eşimin puanı 58 Kayseriyi yazacağız
inşallah yeteri kadar okul açık gösterilir ve tüm Kayseri'ye gitmek isteyen arkadaşlar istedikleri okula gider...

Toprak38060' Alıntı:
inşallah yeteri kadar okul açık gösterilir ve tüm Kayseri'ye gitmek isteyen arkadaşlar istedikleri okula gider...

hocam atamayap.com giriş yaptın mı sen

Toprak38060' Alıntı:
üç yıl önce 30 puanım var demişsin şimdi 115 puanım var demişsin 115-30=85 85/3=28,3 her yıl 28,3 puan veren yer neresi merak ettim şimdi.

fatihkultukturkan' Alıntı:
Toprak38060' Alıntı:
üç yıl önce 30 puanım var demişsin şimdi 115 puanım var demişsin 115-30=85 85/3=28,3 her yıl 28,3 puan veren yer neresi merak ettim şimdi.

Gerçekten konu 2010 yılında açılmış sen 30 puanım var demişsin şimdi nasıl 115 oldu anlamadım?

mehmettuna68' Alıntı:
Toprak38060' Alıntı:

Gerçekten konu 2010 yılında açılmış sen 30 puanım var demişsin şimdi nasıl 115 oldu anlamadım?

arkadaşlar 2010 yılındaki eşimin puanıydı o ve ben tayin isteyememiştim 3 yılı doldurmadığım için ve ikimizde bilişim teknolojileri öğretmeniyiz...!
umarım cevabım sizi tatmin etmiştir. Hatta puanım 115 ide geçicek sanırım tayinlere kadar onuda belirteyim de ilerde senaryo yazmayın hesaplara girişmeyin.

Toprak38060' Alıntı:
mehmettuna68' Alıntı:
Toprak38060' Alıntı:

arkadaşlar 2010 yılındaki eşimin puanıydı o ve ben tayin isteyememiştim 3 yılı doldurmadığım için ve ikimizde bilişim teknolojileri öğretmeniyiz...!
umarım cevabım sizi tatmin etmiştir. Hatta puanım 115 ide geçicek sanırım tayinlere kadar onuda belirteyim de ilerde senaryo yazmayın hesaplara girişmeyin.

arkadaşım kimse senaryo yazmıyor, hesaplara girişmiyor merak etme. Sen konuyu açarken eksik yazmışsın eşim diye belirtmemişsin dikkat edersen. Yazdıklarından senin puanın anlaşılıyor. Kimse hesaplarda değil merak etme herkesin hakkıyla biryerlere gelmesi çok güzel.

Toprak38060' Alıntı:
afedersin ama belirtmek zorundamıyım
herkes potansiyel yalancımı size göre 115-30=85 vs. vs. hesap değilde nedir bu

ya arkadaşım sana kim yalancı diyor sen eksik yazarsan milllet de altına yorum yazar cevap verirsin veya vermezsin o senin bileceğin iş

Geri