Mayıs ta Kayseri'ye tayin isteyecekler buraya!

Kodla Büyü
100 - erayman
91 - mk_2007
90 - hmmtklnc
90 - tayinci
85 - zeynep_irem
57 - mehmettuna68
50 - ogrtmnnnn
48 - alperen38
48 - berra_u
43 - waa
42 - nryozer
30 - Toprak38060
?? - SoNMeZ (il içi)

selamlar arkadaşlar. puanım son sayfada 43 olarak gözüküyor. onu güncelledim. benim il dışı da bu benim üstümdeki herkes il dışından mı gelecek? o zaman vay halime...

hakikaten sonmez harici hepsi il dışı mı ya.....
o kadar da okul açılmış...
erayman hocam konum kayseri görünüyor herhalde il içi??

ben biraz şanslıyım galiba. görevde 2. yılım.ilk kez tayin istiyorum.puanım 18 olarak gözüküyor ama il içinde kontenjan sorunu yoksa isteyebilirim. ama sadece meslek ve teknik liseleri yazmayı düşünüyorum. herkes için hayırlısı olsun.

kocasinana ve melikgazide toplam 82 okul açılmış ama bunlardan 8 tanesi teknik ve meslek lisesi. tayin isteyecek arkadaşlar böte veya tef olduğunu belirtirse daha iyi olur bence

Dün sistem ilk açıldıgında il dışı isteyemeyecegimi sanarken il dışı tercihleri de görünce hemen tercihlerimi yapmıştım, tabi kaydederken hayal kırıklıgının ne oldugunu meb tekrardan hatırlattı..

97 puanım vardı, artık seneye +16 daha ekleyip deneyecez.

Bu okullara atanacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun...

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    124.1 KB · Görüntüleme: 1,228
azizerkut' Alıntı:
bu arada kayseride formatörlük nasıl oluyor zorunluluk varmı

formatörlükte zorunluluk yok fakat ders saatinde problem var. valilik gönderdiği yazıda diyorki formatör okuldaki derslere girer kalan zamanda formatörlük yapar. eğer ders yoksa hiç derse girmeden de formatörlük yapabilir. burdaki tek problem girmesi gereken ders sayısının maaş karşılığıyla sınırlandırılmaması.yazıda demişki örneğin 20 saat dersi olan bir öğretmen önce 20 saat dersine girer sonra formatörlük yapar.

100 - erayman
91 - mk_2007
90 - hmmtklnc
90 - tayinci
85 - zeynep_irem
79 -kutlusefer (il içi)
57 - mehmettuna68
50 - ogrtmnnnn
48 - alperen38
48 - berra_u
43 - waa
42 - nryozer
30 - Toprak38060
?? - SoNMeZ (il içi)

bende il içi isteyecem bote 50 puan gorunuyo ilsiste askerden geldim guncelmi bilmiyorum puan p tesi belli olur

Bu arada arkadaslar, eşimde benden sonra eş durumu isteyecek merkeze, ancak bi sorum olacak talas yazsam, eşime tayin isterken sadece talas mı acılır yoksa buyuksehire baglı diye kocasınan melikgazide oldugu gibi iki merkez ilcedeki okullar mı acılır bilgisi olan var mı ?

Kayseriyi il dışı yazacaklar puanlarını yazarsa sevinirim.Ölü tercih yapmayalım en azından.Benim puan 47. Şansım çok düşük ama :( yinede tercih yapıcam.

ben 49 (listede yanlış olmus) puanla aradan cekileyim:D :D 3 yıl zorunlulugundan dolayı il dışı tercih yapamıyorum. kayseri merkeze atanacak sanslı arkadaslara şimdiden hayırlı olsun

kayseriye il dışından tayin isteyecem de kız meslekler,ticaret meslekler ve halil ilik eml hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar.

Puanım 56, iliçi ildışı nasıl olacak acaba? aynı kategoride değerlendirirlerse eğer şansımız azalır baya, bide 9 kişi alacaklar ildışından, bu sitede bile 5-6 kişi var puanı 100 e yakın, onlar giderler muhtemelen, Şimdiden hayırı olsun.

100 - erayman
91 - mk_2007
90 - hmmtklnc
90 - tayinci
85 - zeynep_irem
79 -kutlusefer (il içi)
66- beyazgolge (il dışı böte)
57 - mehmettuna68
50 - ogrtmnnnn
48 - alperen38
48 - berra_u
43 - waa
42 - nryozer
30 - Toprak38060

umarım hepimiz için hayırlısı olur

100 - erayman
91 - mk_2007
90 - hmmtklnc
90 - tayinci
85 - zeynep_irem
79 -kutlusefer (il içi)
66- beyazgolge (il dışı böte)
57 - mehmettuna68
56- cckemal
49 - ogrtmnnnn (ildışı sadece merkez - TEF)
48 - alperen38
48 - berra_u
43 - waa
42 - nryozer
30 - Toprak38060

Puanım 49 muş arkadaşlar yanlış yazmışım ...Umarım herkesin hakkında hayırlısı olur.

listedeki arkadaşlar "il içi / il dışı" diye belirtirlerse daha fikir verici olur kanaatindeyim.

bu arada benim 40 puan il içi istemeyi düşünüyorum.

mustafa hocam tercihlerinizde bu sıralamada mı olacak? bende ilk olarak talas yazmayı düşünüyorum. evim talasta olduğuiçin

ambar ilköğretimi düşünen arkadaş eğer o okulu yazarsan hayatının hatasını yaparsın .okulun çevresi tek kelimeyle berbat.öğrenciler ilgisiz aileler.....söylicek bişey yok
ordaki formatör arkadaş felahiyeye gitti müdür yardımcısı olarak iyi bi hocaydı.ama öğrencilerin elinden çok çekti.madde bağımlılarının olduğu bi yer öyle söyliyim size.hırsızlık ne arasan orda.bende ilköğretimde çalışıyorum böteysen yapacak şansın yok ama ben tefli olarak burdayım il içi tainede puan az....Artık karar senin

birde kayseri de formatör olma konusunda şunu söyliyim ben bir yıl yattım okulda bişey yapmadım .ilk senemde bile daha çok yoruluyodum 30 saat derse giriyodum ama formatörlükte 15 saat derse girdim labı açık tuttum 4 buçuğa kadar falan.Okulunu sitesini yaptım.onun dışında yatışşşşş. yatmayı sevenlere öneririm. :puhaha: :idea: :alkis:

Merhaba arkadaşlar puanımda bir düzeltme yapacağım. Ben il içi isteyeceğim ve puanım 97. Böte'li olarak meslek lisesini isteyememek büyük bir kayıp ama önceliğim melikgazi ve kocasinan olacak...

merhaba arkadaşlar son liste

97 - erayman (il içi)
91 - mk_2007 (konyaya döndü)
90 - hmmtklnc
90 - tayinci
87 - altungad
85 - zeynep_irem
79 - kutlusefer (il içi)
73 - mustafatatli
66 - beyazgolge (il dışı böte)
59 - eminsunulu (tef)
57 - mehmettuna68
56 - cckemal
49 - ogrtmnnnn (ildışı sadece merkez - TEF)
48 - alperen38
48 - berra_u
43 - waa
42 - nryozer
40 - enginozdil (il içi)
30 - Toprak38060

benim tayin hevesim kaçtı tam tayini istiyordum 3 yıl şartının kalktığını duydum. istemekten vazgeçtim. mümkün değil gidemem diyordum ki kontejan 19 olarak güncellendi. gene de şu an ne yapacağımı bilmiyorum tayin istemeyebilirim. bulunduğum yerden de çoğunlukla memnunum. son kararımı perşembe günü vereceğim.
herkes hakkında hayırlısı olsun.

Arkadaşlar tercihler tam olarak nerden belirtirsek sevinirim il içi il dışı????? birde bötemi ve tefmi olduğunuda yazalım lütfen.
benm puan 47.tef mezunuyum.

Geri