Mayıs Maaşı...

Kodla Büyü
Benim de Anadolu Lisesi->eş çalışıyor>sendika yok=1,696 TL

Anlamadığım derece ve kademe artarken neden maaş düşüyor? Vergi dilimi desek,burda hemen herkes formatör, alınan ek dersler eşit.Ama çalışılan yıl sayısı artınca maaş ters orantı izliyor. :scared:

benle aynı durumda olanlar nasıl daha yüksek alıyor ki 8/3 evli eş çalışıyor sendika yok 1.666 alıyom aynı durumda olan 1.750 yazmış dil tazminatı falan mı var acaba

8/2 evli bir çocuk ama çocuk eşimde görünüyor
1666 tl niçin acaba??
yani bu 5tl -- 10 tll lik farklar niye oluyor onu çözmüş değlim
zaten ben çözene kadar bu maaşlar yine değişir..
gerçe benim çözmeye çalışltığımı farklar kadar artış olur gene ama nese :puhaha:

mutlucan' Alıntı:
arkadaşlar
Memuriyet Sicil No : ????
Emekli Sicil No : doğum tarihi ile başlayan no

memuriyet sicil no nedir .. daha önce girdiğimi biliyorum.. şimdi ne yazdımsa kabul etmiyor :)
buraya hangi no yu giriyorsnuz

0 yazman gerek sayın hocam..

karakartall' Alıntı:
Bizim okulun hizmetlisi var. Maaşı yaklaşık 1900 TL. Yeni artışlarla maaşım 2000'i geçer diyor. Adam ilkokul mezunu. Okulda pek bir iş de yapmıyor. Müdür de onu kapıya bekçi yaptı. Getir götür.O kadar. Benim öğretmenim, malum eğitim sürecinden geçmiş, okumak için yıllarca masraf yapmış. Aldığı maaş ortada. Neden? EŞİT İŞE EŞİT ÜCRET. Ne adalet ama.

bizde hedef müdür diyorlar..müdürün maaşını geçeceklermiş...o derece..durum vahim..

mutlucan' Alıntı:
arkadaşlar

memuriyet sicil no nedir .. daha önce girdiğimi biliyorum.. şimdi ne yazdımsa kabul etmiyor :)

0(sıfır)

8/3 Evli ,Eş Çalışmıyor ,kiran kesintisi,sendika kesintisi

Maaş : 1726 yatmış...

genels2010' Alıntı:
7/2 siyim + evliyim eşim çalışıyor + sendikam var

1797 net yatan:)

1228 ek ders :)
çok şükür :)

7/2 yim eşim çalışıyor..1 çocuk var..sendika var..toplam 1708..aramızdaki fark nedir..sen meslek lisesinde misin hocam..

7/1 eş çalışıyor / 2 çocuk (66 tl) / sendika yok/ teknik öğretmen/saymanlık kesintisi 7 lira

1843 TL

a-anil06' Alıntı:
mutlucan' Alıntı:
arkadaşlar

0(sıfır)
sıfırı kabul etmedi hocam..
dört haneli bir numara vardı.. araya tire (-) koyunca kabul etti..

5/1
evli eş çalışıyor çocuk yardımını eşim alıyor
maaş:1696
ilköğretimdeyim

ek ders:593

yeni başlayanlar niye daha fazla alıyor ben mi yanlış görüyorum

7/3+ eş çalışıyor+1 çocuk+sendika yok..meslek lisesinde çalışıyorum..::: 1.808

Geri