Mavi Işık Gözlüğü

Kodla Büyü

bsrböteci

Site Gezgini
Arkadaşlar merhaba, mavi ışık gözlükleri ile ilgili bir fikriniz var mı? Kullanıyorsanız tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı? Almayı düşünüyorum ama gerçekten yararlı mı bilmiyorum, fikir verirseniz sevinirim.

Arkadaşlar merhaba, mavi ışık gözlükleri ile ilgili bir fikriniz var mı? Kullanıyorsanız tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı? Almayı düşünüyorum ama gerçekten yararlı mı bilmiyorum, fikir verirseniz sevinirim.

gercekten yararli hoca. goz yormuyor. tv de pek bir sey fark etmez ama uzun sureli pc kullaniminda cok ise yariyor.

atasun da uygun ve kaliteli modeller var. onlara bakabilirsiniz.

Ben bu gözlükleri zamanında moda olan monitör filtrelerine benzetiyorum... Sonradan fıss olduğu ortaya çıktı da kimse takmaz oldu... Gözlükler de aynı şekilde bence...

Gözlüğü bilmiyorum kullanmadım hiç ama eşime gözlük verdi doktor. Onda mavi ışık filtresi olan cam var. Bilgisayar ve tv daha rahat oluyor demişti. Bende de gözlük var ama eski 3-4 yıl oldu alalı. Değişirsem belki yaptırırım.

Windows'un gece ışığı özelliğini kullanabilirsiniz. Bilgisayarı akşam kullanmam genelde ama mesela telefonum akşam 8 sabah 8 arası gece ışığı modu açık. Akşam otomatik olarak rengi ayarlıyor.

Son düzenleme:
yukarıda arkadaşların bahsettikleri olmazsa da son çare benq yada asus low blue light monitör alabilirsiniz, faydasını gördüm.

f.lux programını daha önce kullanmamışsanız tavsiye ederim ücretsiz hafif bir program

Geri