mavi ekran hatası çözülemiyor.....

Kodla Büyü

cihanmnsl

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar lab daki 6 bilgisayarım garip bir şekilde aynı anda mavi ekran hatası veriyor.
güvenli mod yemiyor. sistemi geriyüklemek istedim. ayrıca güvenli mod adminstrator şifre de yemilor. ayrıca format atacam ancak güvenlik kartı iptalı için ctrl home da yemiyor...
ben napacam şimid.......

bizim salonumuzdada olmuştu. bizimkisi güvenlik kartından kaynaklanıyordu. Güvenlik kartı için ctrl+home bir bir işe yaramıyordu. Ve mavi ekran hatası veriyordu. Epey uğraştırdı. Denemekten sıkıldık artık ama sonra ctrl+home tuşu aktif oldu. İlahi güç. hehe.
güvenlik kartından ön belleği boşalttık sorun çözüldü. umarım insafa gelirde düzeltirsiniz hocam.
allah yardım etsin.

hocam mavi ekran hatası güvenlik katından kaynaklanıyor exper pc lerin ortak sorunu güvenlik kartını sök düzellir

açılışta boot device seçmek için F2 yada F12 tuşuna basıp network kartı seçmek gerekiyor. Açılışta eğer boot device kısayolu tuşununu ne olduğu görünmüyorsa tab tuşuna basmak gerekiyor. Ben böyle çözmüştüm sorunu experlerde. Umarım sizde de işe yarar.

hocam benimevde kulandığım laptopta aniden mavi ekran geliyor ve bir sorunla karşılaşıldı yazıyor yeniden başlatmak zorunda kalıyorum ghost cd si ile format atıp 2 ay evvelki sisteme döndürdüm az önce yine oldu, bu arıza donanımsal mı. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler..

uzay-e' Alıntı:
hocam mavi ekran hatası güvenlik katından kaynaklanıyor exper pc lerin ortak sorunu güvenlik kartını sök düzellir

Bugün 4 bilgisayarın mavi ekran sorununun 2 sini öyle(sökerek) jonior sherifmidir nedir) çözdüm.2 tanesi ise 11 ay önceye geri yükleyince düzeldi hayrete şayan bi durum.

Güvenlik kartını söktüğüm bilgisayarlara deep freeze yi kurdum rahatım. bu arada güvenlik kartı isteyen varsa çekmecede iki tane var. yollayım.

benim exper bilgisayarlarda mavi ekran hatası veriyo ancak sorunun nerden kaynaklandığını buldum yazıcının düğmesini kapatınca vede scannerın fişini çekince hata vermiyo hiçbir pc şimdi :) galiba çakışma oluyo

Geri