masaüstü pc için internet bağlatmak

Kodla Büyü

date

Site Gezgini
arkadaşlar, ben nete bir arkadaşın modeminden giriyorum ve bayağı uzakta olduğu için sıkıntı yaşıyorum. kendim kablosuz bir internet bağlatmak istiyorum. ama şu cep tlfnu için olanlardan değil. bildiğimiz masaüstü bilgisayar için. kullanan arkadaşlar tarifesini, gerçek hızını ( kota dolduktan sonraki hızınıda) ve ödediği faturaların söylenenle farkınnı yazıp beni bilgilendirirse çok sevinirim. ve bu sayede yalanlara kanarak değil, gerçekleri bilerek internet almış olurum. o yüzdende kullanıyor olanlardan yardım istiyorum. bu arada ev telefonum yok ve almayı düşünmüyorum.

ttnetin bedava kampanyaları bile olsa ilgilenmiyorum.
şimdiden teşekürler.

avea,vodofone sorsan alırsın cevabı.internetten tarat bilgisayardan internet diye yaz. eger ki film youtube dan video falan izlemiyor yani download yapmıyorsan sadece sitelere girip çıkacam diyorsan 3g kullan degilse hiç ekonomik degil.çünkü 3g hız iyi degil üstüne kota olarak da az veriyorlar....bazı merkezler de 3g bile yokken sen ttneti bi daha düşün istersen.kötünün yine de iyisi...

hocam internetten taratınca birçok seçenek çıkıyor zaten ama bayiideki güleryüzlü yalancılar ne diyorsa ordada o yazıyor. yani kaale alınıcak bilgiler değil.
ben işin aslını öğrenmek için kullanıcılara sormak istedim.
film video müzik program hepsi var.

acaba insanlar yardımcı olmayamı üşeniyor yoksa söylediğiyle yaptığı tutan bir internet mi yok.

TTNet kullanıyorum, genelde memnunum.
20 Mbps sınırsız tarifesini kullanıyorum. Ev santrale uzak kaldığından ve arada ek bir bağlantı kutusu olduğundan biraz kayıp var. 15 Mbps civarında hız görüyorum.

Farklı firmaların kampanyaları olsa da bulunduğum yerde TTNet altyapısı kullandıklarından ve kendi altyapıları olmadığından TTNette karar kıldım. 2 yıl taahhütle aylık 44 lira fatura geliyor. Ev telefonu da 5 TL geliyor.Onu da arama için hiç kullanmıyorum.

Geri