MARMARA ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
KİMYA HATUN
Mevlânâ’nın Üvey Kızı Kimya Hatun’un Gerçek Hikâyesi...

“Mevlânâ Celalettin Rumi’nin Hareminden... Kimya Hatun” Saide Kuds’un ilk romanıdır. Yazar, yayınlandığı tarihte İran’da büyük ilgi gören ve uzun süre en çok satanlar listesinde bulunan bu ilk romanıyla, İran’ın en prestijli ödüllendirenden olan 2006 Parvin Etesami Edebiyat Ödülü’nü almıştır. KİMYA HATUN kitabı cıktı mutlaka okuyun.

2007 böte mezunu.... servet hala orda ama cahit tefe geçmiş.... geçsin yaw millet bitirsin artık şu okulu... :alkis:

girdab' Alıntı:
ben varım Mardinli Selim

vay Tahsin sendemi burdaydın ya. iyi oldu bizden birini bulmak. bak servet hala okuldaymış. kim bilir kimlerin canını yakıyordur şimdi. :D neyse görüşelim kardeş. irtibatı kopardık iyice...

İlk mezunlar az çekmemişti bölümden. Uzatanlar olmuştu.

Taktılar mı bırakmıyorla...:D

bayraktar06' Alıntı:
Foruma yeni katıldım. Baktım da burada Marmara Böte nin başlığı açılmamış. Herhalde benden önce Marmara Böte den gelen yok. Neyse ben bi ayağımı sürteyimde gerisi gelir belki..

Sınıf arkadaşım nasılsın. Nasıl gidiyor.

Ben de 2006 BÖTE mezunuyum.

Merhaba ben bu yıl 4.sınıfa geçtim. <gececi serwet hocayı sormuş evet serwet hoca hala orada ve rüzgar gibi esiyor. Storyboard... :)

Herkese selamlar arkadaşlar bende 98 girişli yani bölümün ilk öğrencilerinden ama uzatanlar diye bahsi geçenlerdenim 2004 mezunuyum sado selo taso selam kardeşler :D

2002 ------Yalçın altay ; benden de selam. Niğdede görev yapmaktayım. Onur Koyun da yanımda.kadir sado selo taso özkan hepinize mrblar.

ben 3. sınıf öğrencisiyim servet hoca hala orada ve Seels ve Glasgowdan, Bloomdan bahsediyor ve hala orjinal örnek istiyor. Şu bölüme biri gelse de şu beklenen orjinal örnekleri verse :))

Orjinal örneklerin çoğunu 2003 mezunları verdi, o zamandan beri ister.:D:D:D

Orjinal deyince ne demek istediğini bilmek gerekir, beğenmediği sürece hiçbişey orjinal değildir onun için...

Birde sınavlarda sorunun cevabının 3-4 satırla vermeyin.Doldurun sayfayı, 2., 3. kağıdı isteyin. Sorunun cevabını yazmasanızda, hikayeleri sevdiği için puan verir.Geçersiniz...

Arkadaşlar size Servet Hoca hakkında bir tüyo vereyim.

Malum Sınavda Ünite (kendi deyimi ile Chapter) başlıklarını alıp soruya çeviriyor.
Sizin Cevabınız. o ünitedeki Şekil ve Maddelere olsun eğer çok önemli bir tanım yoksa düz yazı kısmını tamamen atın tam puan alırsınız....

Bunu nasıl öğrendiğimi de şöyle açıklayayım bir sınavında (sanırım Öğretim tasarımı idi)
6 sayfa yazdım 30 felan verdi... Sinirlendim odasına girdim... Ben kağıdımı görmek istiyorum diye....
Servet hoca Kağıt da şunlar vardı... bir hoka yaramaz ne madde ne şekil çizmişsin dedi..... ben odadan çıktıktan sonra Servetin hiç bir yazılısından kalmadım....

Ama Yavuz hocanın 2 dersi yüzünden okulum yarım dönem uzadı...

ozgrbilism' Alıntı:
2008 mezunlarındanım, istanbulda görev yapıyorum.
slm kadiri kurt. nerelerdesin yaw. sensiz kalmış buralar.

2008 mezunuyum ben de :D Pendik'te çalışıyorum.
Özgürcüm bensiz olur mu hiç sessiz sessiz okuyordum kimler var die :D

Geri