Maraşta görev yapanlar?

Kodla Büyü
hakanotuken' Alıntı:
yolcu.19' Alıntı:
Norm fazlası olarak Elbistandan K.maraş Önsen Ortaokuluna atandım. Başvuruların şimdi alınması bizim için sıkıntı olur mu?. Malum ikinci dönem başlayacağız yeni okulda göreve. Bu durumda başvuru yapabilir miyiz? Başvuru formunda okul müdürünün imzası da var ve bu durumda ne yapacağız.
Hocam sen Elbistan .. Ortaokulu öğretmeni olarak k.Maraş önsen ortaokuluna başvuru yap ve iste hiç bir sorun olmaz. Önsen ortaokulunu tercih edeceksin sadece, o okulu tercih etmen icin o okulun öğretmeni gözükmen şart değil. Ornegin ben Maraş Merkez Fatih io te çalışıyorum başka okulu tercih edeceğim.

Öncelik kadronuzun bulunduğu okuldadır...

Şimdi ilçeyi aradım yazıda tarih belirtmiyor ama ben yarın bu işi bitirmeyi düşünüyorum son günde en geç 25 olur.

2. dönem için BTR görevlendirmeleri ne oldu bilen var mı?
kmaraş meb de bir yazı da görmedim...???

başvuralı bir ay oldu yine çıkmadı, bunlar nasıl iş yapıyorlar benim yarın dersim yok okula gitmeyeceğim, cumaya anca çıkar herhalde. bu hafta ek ders gitti yine

imzaya gitmiş, yarın yayınlanabilir diye bir duyum aldım.
Benim de dersim yok okula gitmeyi de düşünmüyorum.
Yarın ola hayrola...

Eger yine bir hafta gecikirse .... böyle saçma is mı olur yarım saatte yapılacak is bu kadar sürer mı? Salı günüde tatil olduğu için is yürümez.

Hocam yazı okula gelmedikçe müdür başlama yazısını yazmıyor. Bu hafta ek dersi vermemiş oluyor. Başlatma yazısını geçmişe dönük yazabilir mi?

srvtdl_7' Alıntı:
Hocam yazı okula gelmedikçe müdür başlama yazısını yazmıyor. Bu hafta ek dersi vermemiş oluyor. Başlatma yazısını geçmişe dönük yazabilir mi?
tabiki yazabilir şu tarihte bt rehberlik görevine başldı diyecek o kadar

arkadaşlar il içi eş özrü için il dışına açılan döngel, şahinkayası ve baydemirli mi açılacak. Değişiklik olma ihtimali var mı?

srvtdl_7' Alıntı:

Arkadaşbu bilmeyen idarecilerden çektiğimiz nedir ya bilende bilmeyende idareci olmuş sıkıntıyı çeken bizleriz...

sisss' Alıntı:
arkadaşlar il içi eş özrü için il dışına açılan döngel, şahinkayası ve baydemirli mi açılacak. Değişiklik olma ihtimali var mı?

hocam aynen yazdığın gibi olmuş
umutlanmıştım belki güzel bir yerler açılır diye... :?
(bu arada tef-böte ayrımı var mı okul tercihlerinde. tef im ve 3 okul görünüyor.)

Arkadaşlar banka promosyonu temmuz ayında mı ödenecek bir bilgisi olan var mı? Eğer ödenecekse ne kadar?

Re: Ynt: Maraşta görev yapanlar?

hakanotuken' Alıntı:
Arkadaşlar banka promosyonu temmuz ayında mı ödenecek bir bilgisi olan var mı? Eğer ödenecekse ne kadar?
Evet temmuzda ödenecek tahmini 150 civarında. Ancak daha ödenmedi. Maaş farkları bile yatmadı daha.

Geri