Maraş Formatörlük Ne Alemde?

Kodla Büyü

ayscev

Aktif Üye
Ben bir kaç defa ili aradım ama net bişey duyamadım. Herhangi bir bilgisi olan var mı acaba?

arkadaşlar ilk atamaların sonuçlanmasını bekliyorlardı. bu hafta içi başvuru alıp önümüzdeki hafta başlatacaklar.

Öğretmenler yerlerine yerleşsinler ondan sonra belli olur diyorlar. Yapılacak mı yapılmayacak mı söyleseler bari.

yapılacak mı yapılmayacak mı en azından bundan haberleri olsa ya! Eğer olmazsa maraştaki bilişimcilerin tamamına yakını maaş karşılığı dolduramaz kaç okulda ders var ki bizi ordan oraya mı gönderecekler, gerçi müdürler toplantısında bilişim öğretmenleri ile ilgili bir konu geçmemiş yani ders saati az olanlar için

az önce maraş mem i aradım artık kimi bağladılarsa bilmiyorum o bakanlığa bağlı dedi, "siz bilmiyorsunuz kim bilecek bakanlığa değil valiliğe bağlı o sığır" dedim içimden tabi

botebocuu' Alıntı:
az önce maraş mem i aradım artık kimi bağladılarsa bilmiyorum o bakanlığa bağlı dedi, "siz bilmiyorsunuz kim bilecek bakanlığa değil valiliğe bağlı o sığır" dedim içimden tabi

bende 14:05 te aradım haftaya yazı çıkacak dediler ne is ya bu dalga mı geçiyorlar bizimle.

Kahramanmaraş mem en istikrarlı ve sorunsuz formatör görevlendirmesi yapan milli eğitim müdürlüğü listesinde liderliğe oynar. Korkmayın arkadaşlar 2 hafta içinde istekler alınacak. Burada çok doğru bir strateji uygulanıyor yeni atama ve yerdeğiştirme sonuçlarına göre herkes sabitlendikten sonra yapmak çok daha mantıklı olacak.

yolcu.19' Alıntı:
botebocuu' Alıntı:

bende 14:05 te aradım haftaya yazı çıkacak dediler ne is ya bu dalga mı geçiyorlar bizimle.

valla hocam aynen öyle dedi, ybazı söylentilere göre (ki yıllardır bu söylentilere göre yaşıyoruz) yok başka branşlar da formatör olduğu için kaldırılıyormuş da, yıllardır formatörlük yapıp ekdersi götürüp ooturdular, üstüne bilgisayar işi çıktığında benim işim değil branşım değil bilmiyorum dediler, madem öyle branşlara yapılan zorunlu formatörlüğü kaldırsınlar bütün bilişimcileri mağdur edeceklerine

hakanotuken' Alıntı:
Kahramanmaraş mem en istikrarlı ve sorunsuz formatör görevlendirmesi yapan milli eğitim müdürlüğü listesinde liderliğe oynar. Korkmayın arkadaşlar 2 hafta içinde istekler alınacak. Burada çok doğru bir strateji uygulanıyor yeni atama ve yerdeğiştirme sonuçlarına göre herkes sabitlendikten sonra yapmak çok daha mantıklı olacak.

inşallah dediğiniz gibi olur hocam

bugün yine aradım yine yapılacağını söyledi okullardaki belirsizliğin devam ettiğini ve bu nedenle geciktiğini söyledi. kesin mi yapılacak diye sorduğumda kesin dedi. ama inanın ben ikna olmadım. bakalım merakla bekliyoruz istikrarlı maraş mebin ne yapacağını... saygılar...

bende duydum yapılacakmış hemde zorunlu. Ankarada bildiğim kadarıyla hala isteğe bağlı yapılıyor il formatörü bilgilendirirsek en azından istemeyenler formatör olmaz. özellikle bayanlar zor durumda kalıyor

Arkadaşlar bende bugün görüştüm. Yazı bir kaç güne çıkar dedi.İlkokul ve ortaokul ayrımlarındaki sıkıntılardan dolayı beklemdeymiş. BT sınıfları ilkokulda kalmış Öğretmen ortaokula geçince böle bir durum var onu çözünce olack denildi.

formatör olmasamda bana hala formatör muamelesi yapıyor herkes bari olsunda görevim der sinir olmam :++:

haftaya başla sa bari. ders yok bişey yok. formatör olmasak da aynı işi bekliyorlar bari olalım da ek dersimizi alalım.

hocam il koordinatörü ali hocayla konuştum sabah. bu gün yazılar çıkacak dedi.

Geri