Manşetten verilmiş: Bilişim Teknoloji Dersleri Neden Önemsiz

Kodla Büyü
Ben yazdım arkadaşlar. toplam yorum sayısı 11 di... Sanal alemi en iyi kullanan insanlar bizleriz ama yorum sayısına bakın , yazık vallahi...Kendi düşen ağlamaz artık...

İkisine de yorum yaptım ama iş biraz da somut adımlara bağlı. Umarım artık birileri bizi duyar...

valla ikisine de bişeyler yazdım. Bi şey değişeceğinden değil ama kamu yapma oluşturma adına faydalı olur kanısındayım.

ben küpe desteğine de yazdım. küpe ceket pantolon etek türban sıkmadı mı artık. şekilcilik bu ülkenin üzerinde ki en büyük yük. şekil şemale bakmaktan bilgiye, bilişime sıra gelmiyor.

haber an itibariyle 90 yoruma ulaşmış ve bence bu sebeple hala manşette. yorumlara devam.

ya arkadaşlar bu haber 20 günlük. Ne yorumu yazıyorsunuz hala? Ne manşeti? Birazcık takip edelim şu forumu. Ana sayfada haber görmek ve yorumlamak istiyorsanız Abbas Güçlü'nün sitesine girin.

herohamster' Alıntı:
arkadaşlar herkes sorunlardan kısada olsa bahsetsin en azından varlığımızdan haberleri olsun

Haberler altına yazdıkları sorunları ile ilgili yorumların büyük yankı getireceği kanısında olan kişilere sadece :puhaha:

Daha önce de karşılaştığımız gibi oraya BT düşmanı birkaç kişi son derece olumsuz 4-5 yorum yazsalar o zaman tüm haklarımızı kaybedeceğiz bu anlayışa göre bu yüzden o yorumları yorum yazan kişiler dışında okuyan kişiler olduğunu düşünenlere sadece :puhaha:

Geri