Manşet haber modülü

Kodla Büyü

cevdettin

Üye
Merhaba arkadaşlar, ekte gönderdiğim resimdeki gibi bir manşet haber modülü arıyorum fakat bir türlü denk gelmedi.

İstediğim, fare ile üzerine gelince, "tıklamaya gerek kalmadan" üst tarafta haberin kendisi belirsin ve fareyi diğer resimlerde sola veya sağa götürdükçe kendiliğinden kaysın.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• manset.JPG
    manset.JPG
    33.4 KB · Görüntüleme: 1,809
cevdettin' Alıntı:
İlginiz için çok teşekkür ederim hocam. Peki bu modül Joomla 1.5 sürümlerini destekler mi?
şu hazırcı anlayışı bırakmadığınız sürece ilerleyemezsiniz. tıklayınca desteklediği sürünmer yazıyor size link vermişim herşey yazıyor halen soruyorsunuz

k.cokol' Alıntı:
şu hazırcı anlayışı bırakmadığınız sürece ilerleyemezsiniz. tıklayınca desteklediği sürünmer yazıyor size link vermişim herşey yazıyor halen soruyorsunuz

Sayın hocam, tabii ki de modül hakkında yazılanları inceledim ve kurdum. Ayarlar sayfasında hatalar verdiği için uyumsuzluk problemleri olabilir mi diye özellikle sordum. Zaten bu modül "BT Slide Show", yani resimlerden slayt yapmak için kullanılıyor. Yine de bir deneyeyim dedim haberlere entegre olur mu diye.

Siz benim ne istediğimi net olarak anladınız mı acaba? Manşet Haber modülü arıyorum. "lof articles slide show" içerikleri manşette kullanma imkanı verdiği için en uygunu şu anda fakat belirttiğim şekilde bir haber modülü olursa daha kullanışlı olacaktır benim için. Teşekkür ederim

Geri