Manşet foto yükleyemiyorum!

Kodla Büyü

pisagorean

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar sadece manşet için +ya bastığımda galeriye foto ekle diyorum ama yüklenmiyo. Boyut falan uyarısı da vermiyo. Her boyutu denedim. aleriye normal foto atıyorum ancak manşetim + kısmından onu da göremiyorum.

Google chrome ile deneyin. Kullandığınız temaya göre sanırım boyut da değişiyor. Bizim sitede 660x446'dan küçük resimleri kabul etmiyor. Bundan büyük olanları da kırpıyor.
En son dün sorunsuz manşet resmi yükledim.

Sağol hocam. Chrome, mozilla, ie hepsini denedim. Boyutla ilgili herşeyi yaptım. Kırpma bölümü bile çıkmıyo. Tepki yok yani. Dün takır takır yükledim. Sorunsuz. Neyin nesi anlamadım.

Sayın hocam, meb sunucusunda sıkıntı vardır, bir süre bekleyip, yeniden denersin.

evet hocam aynen dediğiniz gibi ekle deyince ekranı kapatıp galeriye geri dönüyor. sanırım yine çalışma var.

hocam manşet resimlerini artık albüm klasörüne yükleyeceksiniz..
diğer resimleri eklediğiniz klasörlere yada oluşturduğunuz klasörlere yükleyemiyorsunuz maalesef..
illaki albüm klasöründe olmalı manşet resimleri

bidene' Alıntı:
hocam manşet resimlerini artık albüm klasörüne yükleyeceksiniz..
diğer resimleri eklediğiniz klasörlere yada oluşturduğunuz klasörlere yükleyemiyorsunuz maalesef..
illaki albüm klasöründe olmalı manşet resimleri
Hocam öyle yapıyorum. Zaten başka bir klasörden almaya imkan vermiyor. Yüklüyorum geri galeriye atıyor. Kırpma penceresi de çıkmıyor. Galeriden albüme yüklüyorum manşet için +'ya tıklıyorum o fotoyu da göstermiyor.

Aynen ben de yükleyemedim şimdi. Ne Albüm isimli albüme ne de kendi oluşturduğum albüme manşet resim yüklenmiyor.

Hatta haberi eklediğimiz sayfadan eklemeyi de denedim, ordan da yüklemedi manşet resmi.

Benzer bir sorunu geçen hafta yaşadım. Manşet fotoğrafına kırpma işlemi yapılmıyor ve fotoğraf siyah bir şekilde Galeri'ye atılıyordu. İşlemi Internet Explorer'da yaptığımı farkettim. Google Chrome ile panele giriş yaptıktan sonra işlemi tekrarladığımda kırpma işlemi sorunsuz gerçekleşti ve fotoğraf kırpıldığı gibi Galeri'ye atıldı.

arkadaşlar bende deniyorum ama hiçbir şekilde manşet foto yüklenmiyor.diğer şekilde yüklediğimde de foto yükleniyor ama manşet resim + ya tıkladığımda foto çıkmıyor.çıldıracağım.müdür hergün söylüyor yklenmesi lazım diye.

çözünürlüğü yüksek resimler deneyin manşet haber için..
belli çözünürlüğün altındakileri kabul etmiyor..

daha önce yüklediğim manşet fotograflarını şimdi boyut küçük diye yüklemiyor..

ben az önce yükledim..ama diğer klasörleri göstermiyor...niye böyle bir uygulama var anlam veremedim.

Biz de en son dün yükleyebilmiştik şimdi yüklenmiyor. Destek kısmına yazdım sorunu bakalım ne cevap gelecek. (Bir de önceden manşet resmi olmadan da haber veya duyuru ekleyebiliyorduk, manşet resmi kısmında küçük bi tik vardı, şimdi onu da kaldırmışlar galiba)

Bende dünden buyana yükleyemiyorum.Herşeyi denedim , sonunda desteğe yazdım.Cevap bekliyorum ben de...

Her zaman yaptığım gibi manşet resmi yüklemek istiyorum. Ama dünden beri resim albüm klasörüne yükleniyor, simge olarak yada sayfaya attığımda görünmüyor. Sistemde sorun vardır dedim, bekledim. bugünde aynı. Boyutlar her şey aynı. iki ayrı okulun sitesini yapıyorum. ikisinde de açmıyor.

Hocam ben dün attım problem yoktu. Zannedersem meb k12 ile ilgili çalışmalar yapılıyor. Değişiklikler var çünkü. Bakım zamanına denk gelmiş olabilirsiniz diye düşünüyorum.

deneyip yanılarak şu şekilde halletim fotoyu: malum, siteye atabilmek fotoları küçültüyordum.800*700 vb... şekilde . fotoyu bunlardan alıpta manşet yapmaya çalıştığımda olmuyor ama fotonun orijinalini yanibüyük halini manşete atabiliyorum. bu şekilde deneyebilirsiniz.

Geri