Manisa'da BTR duyurusu yarın

Kodla Büyü

koray45

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İl formatörü Serkan ÖZTÜRK ile görüşmem sonucunda Manisa'da BTR duyurusunun yarın (29/08/2014 Cuma) yada pazartesi (01/092014 Pazartesi) yapılacağını öğrenmiş bulunuyorum.İlgililere Duyurulur.

Ne zaman erkenden bitirdiler ki bu işi.. Anlamak zor başvuruları al, listeni hazırla ve onaylat.. Ama bizde başvuru yazısı bile 1 hafta 10 güne okullara ulaşır, ekimden öncede malesef olmaz. Her yıl aynı düzen devam ediyor. :-1:

böle saçmalıkmı olur sadece liselere yapılıyo demek ne demek yönetmelikte 15+1 olan okullara yapıyodu da ne değişti geçen sene yapmışlardı bu sene niye yapmıyolar anlamadım

böle saçmalıkmı olur anlamadım ben bu işi şimdi cidden sadece liseleremi görevlendirme yapılacak koray45 kardeşim bana şu il formatörünün tel numarasını özelden atarmısın bi arıyalımda bilgilendirsin bizi

server06' Alıntı:
taatoo' Alıntı:
yokmu manisada görev yapan bi babayiğit
hocam il koordinatörü serkan bey'in tel. no'sunu özelden gönderdim. sadece liselerin açılması gerçekten çok saçma olmuş :-1:
eyvallah hocam bakalım yarın arıyalım ne dicekler geçen sene görevlendirildik sorun yoktu ama bu sene böle saçmalamaışlar siz nası durumdasınız
lisedemsiniz

arkadaslar il formatorunu aradim dedigini aynen aktariyorum
ilk bas fatih projeli okullari doldurcaklarmis bu duyuruda fatih projeli okullar dolarsa ikinci bi duyuru yapcaklarmis labi olan ortaokullarda gorevlendirme yapcaklarmis
ama dolmazsa ortaokullarda gorevlendirme yapmicaklarmis
yani sözün özü ortaokuldaki arkadaslar 2.duyuruyu beklicez oda onumuzdeki hafta cuma falan cikacakmis

arkadaslar il formatorunu aradim dedigini aynen aktariyorum
ilk bas fatih projeli okullari doldurcaklarmis bu duyuruda fatih projeli okullar dolarsa ikinci bi duyuru yapcaklarmis labi olan ortaokullarda gorevlendirme yapcaklarmis
ama dolmazsa ortaokullarda gorevlendirme yapmicaklarmis
yani sözün özü ortaokuldaki arkadaslar 2.duyuruyu beklicez oda onumuzdeki hafta cuma falan cikacakmis

bu forumda manisada calisan bransdaslarimiz yokmu yada cok duyarszlastik herhalde

Duyarsızlaşma değilde hocam. Ben artık Manisa'nın ne halt etmeye çalıştığını anlayamıyorum. Fatih projesinin olduğu okulların hangileri olacağı daha önceden belli kardeşim yeni atama yaparken il dışını il içini yaparken açarsın oraları öğretmenleri olur okulların onlarda seçimini yapar. ama sen kendi hatanı öğretmenlere dikte ederek kapatamazsın. Ben böyle salakça bir uygulamayı ilk defa görüyorum.

Bu iş tamamen ilçe koordinatörlerinin ellerinde. Akhisar için işlem tamam diğer İlçelerde acele listelerini oluşturup okulları doldurursa süreç hızlanır. Yok yine ağırdan alıp beceremezlerse oturmasınlar boşuna o koltukta .net..

sheva' Alıntı:
Bu iş tamamen ilçe koordinatörlerinin ellerinde. Akhisar için işlem tamam diğer İlçelerde acele listelerini oluşturup okulları doldurursa süreç hızlanır. Yok yine ağırdan alıp beceremezlerse oturmasınlar boşuna o koltukta .net..
akhisarda bütün fatih projeli okullar doldumu hocam?
dediğin gibi süreci hızlandırmazlarsa ikinci duyuru anca eylül 20yi falan bulur görevlendirmelerde ekimi bulur hocam
il formatörü liseler dolsun hemen ikinci duyuruyu çıkarıp ortaokullarada görevlendirme alcaz dedi
fatih projeli okullar dolmassa ortaokullara görevlendirme yapmıcaz dedi

bu şekilde yapan iller varmı acaba yoksa sadece manisamı böle yapıyo yani ilk fatih projesi tamamlanmış okullara görevlendirme oluyo bu okullar tamamlanırsa 2.bi duyuru yapılıp ortaokullara görevlendirme yapılıyo varmı bu şekilde olan arkadaşlar

duyuruyu guncellemisler fatih projeli okullar dolunca dolan ilcelerde daha sonra ortaokullarda gorevlendirme yapmak icin duyuru yayinlicaklarmis
bu aciklama iyi oldu buna gore ilkinde basvuru yapmicaz ikinci duyuruyu beklicez onda muracaat etcez
ama surec uzucak haftaya sali fatih projeli okullarin dolup dolmucagi belli olcakta tekrarda duyuru acip tekrar basvuru alcaklar valilik oluru alacaklarda olme essegim olme

ortaokullara gorevlendirme baya uzucak liseler dolcakta tekrar duyuru cikcakta basvurcazda valilik oluru alcaklarda kurban bayramini bulcak galiba

taatoo' Alıntı:
ortaokullara gorevlendirme baya uzucak liseler dolcakta tekrar duyuru cikcakta basvurcazda valilik oluru alcaklarda kurban bayramini bulcak galiba
keşke olsa da kurban bayramını bulsa hocam.

denizlerb' Alıntı:
taatoo' Alıntı:
keşke olsa da kurban bayramını bulsa hocam.
olur hocam olur
geçen senede fatih projeli okullar dolmassa görevlendirmicez dediler hepsi doldu heleki küçük ilçelerdeyseniz kesin olur bizim ilçede 3 okul var zaten hepsinde hocası var

yusufcuk51' Alıntı:
Ben başvurumu yaptım bugün geçen yıl görevlendirildiğim liseyi yazdım gene
hangi ilce hocam
ben liselere basvurmadm ikinci duyuruyu bekliyip kendi okulumda olucam bizim ilcede fatihliler hep doluyo yine dolar bende okulumda kalirim diye dusunuyorum

taatoo' Alıntı:
yusufcuk51' Alıntı:
hangi ilce hocam
ben liselere basvurmadm ikinci duyuruyu bekliyip kendi okulumda olucam bizim ilcede fatihliler hep doluyo yine dolar bende okulumda kalirim diye dusunuyorum
alaşehir hocam kararsız kaldım bende okulumda olsa daha iyi olur tabi ama ikinci başvuru uzar gibime geliyor birde fatih bulunan okulların dolmama durumu olursa yine vermeyebilirler diye yaptım tercih

yusufcuk51' Alıntı:
taatoo' Alıntı:
yusufcuk51' Alıntı:
hangi ilce hocam
alaşehir hocam kararsız kaldım bende okulumda olsa daha iyi olur tabi ama ikinci başvuru uzar gibime geliyor birde fatih bulunan okulların dolmama durumu olursa yine vermeyebilirler diye yaptım tercih
uzucak muhtemelen kurbandan once hallolsa bari
valla benim ilce kucuk hocam 3tane fatihli okul var onlarda hersene doluyo zaten o yuzden ben kendi okulumda olmak icin basvurmadim 2duyuruda cumaya kadar cikcak dedi il formatoru

Akhisarda önce liste tamamlandı ama sonra bir okulda sıkıntı çıktı su anda beklemede.. bizim koordinatör hocalar belgesi olan ögretmen arıyor.. f@tih dolmadan bu is zorr..

Geri