Manisa il dışı 2013

Kodla Büyü

aysgul81

Üye
Manisa merkez istemeyi düşüyorum. Merkezde sadece 2 okul açık bunların bir tanesi de köy. Puanım 153 başka manisa merkez istemeyi düşünen var mı?

Hocam var ama sanırım bana gelmez böte liyim puanım 70 ilçeleri yazacam fakat oralardanda umıdım yok

82 puanla başta Salihli ve olmak üzere oraya yakın ilçelerden başlıcam merkezide yazacağım sanırım...gelirmi bu puana sizce bi yer?

Kula, soma ve Gördes okulları çok yüksek puanda kalmaz sanırım ama merkez, Turgutlu ve Salihli düşündürüyor.. :shock:

aysgul81' Alıntı:
Kula, soma ve Gördes okulları çok yüksek puanda kalmaz sanırım ama merkez, Turgutlu ve Salihli düşündürüyor.. :shock:
hocam sizin ilk tercihleriniz nereler olacak oraları yazmayayım...bu arada o puanı nerden topladınız:) doğuda filan mısınız?

90 puanla (böte) turgutlu, ahmetli, salihli, gölmarmara yazmayı düşünüyorum. Merkez yazmıyorum kesin :)

iki tercih necatibey ve pelitalan köyü tercihlerinde bulunucam. ilçeleri düşünmüyorum.. puanımı nerden topladığıma gelince erzurumdayım..

7 yıldır manisa gölmarmarada görev yapıyorum tavsiye ederim. Bu arada bu atama döneminde il dışı tercih yapıp izmiri yazacağım. Bilgi almak isteyenlere gölmarmara hakkında bilgi verebilirim. Gölmarmaranın kitabını yazdım desem yalan olmaz :D Gölmarmarayı tanıtım ve turizm kitabı isminde bir kitap hazırlıyoruz :D

bende manisa merkez ve yakın ilçeleri başta olacak şekilde tercih yapacağım manisaya puanım 107 böte. ilk tercih manisa ili.
aysgul81 hocam sizin ilk tercihiniz manisa mı olacak?

aysgul81 153
manisali 107 puan böte
nht268 90 puan
yusufcuk51 82 puan
cndi1986 76 puan
g.cetin.66 70 puan

puanlar şuan itibari ile bu şekilde. lütfen puanlarımızı güncelleyip ekleyelim. az çok demeyin cemaat allah razı olsun :)

80 puanla merkez başta olmak üzere bütün her yeri yazıcam.Allah ne verdiyse bote

İl dışı Manisayı isteyecek arkadaşlar için ilçeler dahil toplamda 8 yıldır Manisa'da çalışan bilişim teknolojileri öğretmeni olarak listeyi yollarsanız bildiğim okullar hakkında bilgi verebilirim. Şimdiden hayırlısı olsun hepiniz için...

zeybekd' Alıntı:
7 yıldır manisa gölmarmarada görev yapıyorum tavsiye ederim. Bu arada bu atama döneminde il dışı tercih yapıp izmiri yazacağım. Bilgi almak isteyenlere gölmarmara hakkında bilgi verebilirim. Gölmarmaranın kitabını yazdım desem yalan olmaz :D Gölmarmarayı tanıtım ve turizm kitabı isminde bir kitap hazırlıyoruz :D
Hocam o zaman Hulki Şanlıtop AL için ne dersiniz :) Nasıl bir okul? Ben 86 puanla düşünüyorum Manisa'yı. Ama kesin değil. İyi bir okul olsun istiyorum. Siz Gölmarmara'da mı kalıyorsunuz, başka bir yerden geliş-gidiş mi yapıyorsunuz bu arada?

snotra' Alıntı:
zeybekd' Alıntı:
Hocam o zaman Hulki Şanlıtop AL için ne dersiniz :) Nasıl bir okul? Ben 86 puanla düşünüyorum Manisa'yı. Ama kesin değil. İyi bir okul olsun istiyorum. Siz Gölmarmara'da mı kalıyorsunuz, başka bir yerden geliş-gidiş mi yapıyorsunuz bu arada?

Sayın hocam hulki sanlıtop anadolu lisesinde geçen sene bt rehber öğretmen olarak görev yaptım. Akıllı tahtalar kuruludur. Şu anda fiber optik hatta döşenmiş olması lazım. Okul yeni bir okul tavsiye ederim mutlaka. Bt sınıfını geçen sene kütüphane ile birleştirdik. (kadrom bu okulda değildi)Bt sınıfında toplama 7 bilgisayar var sene başında atıl durumdaydı topladım en son kullanılır halde bıraktım. Gölmarmara da kaldım 7 yıl boyunca. 7 yıldır ilçede ki tek kalıcı bilişim teknolojileri öğretmeni bendim. 2 tane bt öğretmeni geldi bu 7 senede onlarda biri 1 dönem diğeri 1 sene kalıp gittiler. Açıkçası çok güzel geçen 7 sene oldu. Arkadaş ortamımız çok güzeldi. Geçtiğimiz sene 3 tiyatro gösterisi yaptık öğretmenlerden kurulu mermere tiyatro topluluğuyla. Hafta sonları balığa gittik :D , Akhisarda paintball, gölmarmara da halısaha maçları vs. yani ilçe olarak 10000 nüfuslu küçük bir ilçe ancak arkadaş ortamı güzel olduktan sonra yapılacak çok şey var...

zeybekd' Alıntı:
snotra' Alıntı:
zeybekd' Alıntı:

Sayın hocam hulki sanlıtop anadolu lisesinde geçen sene bt rehber öğretmen olarak görev yaptım. Akıllı tahtalar kuruludur. Şu anda fiber optik hatta döşenmiş olması lazım. Okul yeni bir okul tavsiye ederim mutlaka. Bt sınıfını geçen sene kütüphane ile birleştirdik. (kadrom bu okulda değildi)Bt sınıfında toplama 7 bilgisayar var sene başında atıl durumdaydı topladım en son kullanılır halde bıraktım. Gölmarmara da kaldım 7 yıl boyunca. 7 yıldır ilçede ki tek kalıcı bilişim teknolojileri öğretmeni bendim. 2 tane bt öğretmeni geldi bu 7 senede onlarda biri 1 dönem diğeri 1 sene kalıp gittiler. Açıkçası çok güzel geçen 7 sene oldu. Arkadaş ortamımız çok güzeldi. Geçtiğimiz sene 3 tiyatro gösterisi yaptık öğretmenlerden kurulu mermere tiyatro topluluğuyla. Hafta sonları balığa gittik :D , Akhisarda paintball, gölmarmara da halısaha maçları vs. yani ilçe olarak 10000 nüfuslu küçük bir ilçe ancak arkadaş ortamı güzel olduktan sonra yapılacak çok şey var...
Bilgi için teşekkürler hocam.

aysgul81 iki gün önce bir soru sormuştum size tekrar sorayım belki bu sefer cevaplarsınız? ilk tercihiniz hangi il olacak?

manisali' Alıntı:
aysgul81 iki gün önce bir soru sormuştum size tekrar sorayım belki bu sefer cevaplarsınız? ilk tercihiniz hangi il olacak?
büyük ihtimalle tek tercih necatibey belki pelitalan ve büyükbelen 2 ve 3 olabilir ben de daha önce nereleri yazacağımı yazmıştım

aysgul81' Alıntı:
manisali' Alıntı:
büyük ihtimalle tek tercih necatibey belki pelitalan ve büyükbelen 2 ve 3 olabilir ben de daha önce nereleri yazacağımı yazmıştım

benim sorum manisada ilk tercihlerinizin hangi okullar olduğu değil zaten. ben size ilk tercih edeceğiniz il manisa mı olacak diye sordum ama yanlış anlama oldu galiba

aysgul81 153
manisali 107 puan böte
eda_y 101
nht268 90 puan
yusufcuk51 82 puan
cndi1986 76 puan
g.cetin.66 70 puan

ilk tercihlerinde gördes mesleki ve teknik eğitim merkezini yazan varmı çok merak ediyorum. gerçi sonuçların açıklanmasına az kaldı artık ama yinede yazan varsa puanıyla birlikte söylerse sevinrim :)

Geri