MANİSA BTR Görevlendirmeleri Ne Zaman???

Kodla Büyü

serko78

Aktif Üye
Arkadaslar Manisa daki bu belirsizlik okulların açıldığı bu dönemde dahi sürmesi bizim okul idarecilerimiz ile hoş olmayan uygulamalara maruz kalmamıza sebep oluyor. Bir çok ilin görevlendirmeleri yaptığını biliyorum. 10 gün önce dilekçelerimizi yazmamıza rağmen herhangi bir ses yok. Görevlendirmelerimiz Eylül ün 16 sında mı daha mı önce ya da daha mı sonra olacak? Lütfen bilen arkadaslar varsa yazsın. İl koordinatörlerimiz çok yoğun olduğundan ulaşamıyorum. Şimdiden cevap verecek arkadaslara teşekkür ediyorum.

her yıl olduğu üzere görevlendirmeler eski tarihli olarak açıklanıyor. Yani biz başlıyoruz sonra yazı geliyor.

hocam 7yıldır bu iş böyle manisada bilmeleri lazım. 30 saat haftalık ders programınızı düzenlemek için yazıyı beklesinler. Ama siz görevinizin başında olun. Ücretinizi alırsınız.

bende onay bekleyenlerdenim müdür nöbet yazmış yıllar sonra tekrar nöbet tuttum olacakmı olmayacakmı görevlendirme bişeyde diyemedim...

yusufcuk51' Alıntı:
bende onay bekleyenlerdenim müdür nöbet yazmış yıllar sonra tekrar nöbet tuttum olacakmı olmayacakmı görevlendirme bişeyde diyemedim...

hocam sana telefon ettiklerinde tercihini lise olarak değiştirdinmi? yoksa kendi okulundamısın?

bahhele' Alıntı:
yusufcuk51' Alıntı:

hocam sana telefon ettiklerinde tercihini lise olarak değiştirdinmi? yoksa kendi okulundamısın?
yok hocam değiştirmedim kendi okulum kalsın dedim...

ertugcum' Alıntı:
Nicin onay aciklanmiyor? Liste mi belli degil nedir acaba durum?

Güzel soru liste mi hazır değil? BTR gibi çalışıyoruz, Geriye dönük olarak başlatacaklarsa hangi tarihte başlatacaklar... Liste onaya gitti mi? İmza atıldığı tarihte mi geçerli olacak??? Sesimizi duymuyo olşabilirler mi? zannetmem...

serko78' Alıntı:
ertugcum' Alıntı:

Güzel soru liste mi hazır değil? BTR gibi çalışıyoruz, Geriye dönük olarak başlatacaklarsa hangi tarihte başlatacaklar... Liste onaya gitti mi? İmza atıldığı tarihte mi geçerli olacak??? Sesimizi duymuyo olşabilirler mi? zannetmem...
gecen sene eylül ve ekim aylarında BTR ücreti alamamıştık.

denizlerb' Alıntı:
serko78' Alıntı:
ertugcum' Alıntı:

gecen sene eylül ve ekim aylarında BTR ücreti alamamıştık.

Ekim ayında da mı olmadı BTR görevlendirmeniz ??? Şu an durum nedir? Yok mu bilen bir manisalı arkadasımız???

hocam yanlış hatırlamıyorsam ekimin son haftası ya da kasımın ilk haftasında yapılmıştı görevlendirmeler. ücreti de o günden itibaren yapılmıştı.

şimdi il mem deki ilgiliyle görüştüm. halen başvuru alındığını ve sonuçlanmadığını söyledi.

denizlerb' Alıntı:
şimdi il mem deki ilgiliyle görüştüm. halen başvuru alındığını ve sonuçlanmadığını söyledi.

Şimdi istanbul daki eğitici arkadasla konustum 4 eylül de başlatmışlar. Koskoca istanbul bu!
Hala neyin dilekçesi alınıyor Allah Peygamber aşkına yapmayın bu kadar sürümce olur mu???

bilgi almak isteyenler için:
manisa il mem tel: 0 236 239 8911
operatöre bilgi işlem ve eğitim teknolojileri birimine aktarmasını söyleyin.

Geçen yıl btr genelgesi geç yayınlandı o yüzden geç olmuştu. Bu sene iyice gevşettiler işi. Dangalak adamlar.

Bu işlerin olacağı günler, aylar öncesinden belli gecen seneden zaten ellerinde belge var, bu sene gelen gideni değiştir, bizleri de mağdur etme..! Umarım bu kadarını da düşünememelerinin haklı bir sebepleri vardır. Yoksa harbiden bizi mağdur edenlere hakkımı helal etmiyorum. Bi arkadasta geriye dönük başlıycak diye cedvap vermişti. Aslı bu işin imza olunduğu gün başlamasıdır. 16 Eylülden itibaren başlatmazlar ise olan hakkımı sorumlulara helal etmiyorum...

bu 4. senem olucak manisada görev yapıyorum. merkezde değil ilçesindeyim. her sene en az sene başıydı-dönem ortasıydı derken 2-3 ay ek ders alamadığımız zaman oldu, manisada işler gevşek doğru ama bu işten daha önemli bi sorun varki o da manisadaki bilgisayar öğretmenlerinin bu konuda çok pasif olmasıdır. bu siteye yeni üye oldum, ilçemde gerekli konuşmalarıma ve birlik olma çağrılarıma arkadaşlarım olanca inatlarıyla topu baştakilere atmakla yetiniyorlar şimdilik. ben dilekçeme lise yazdım, formatörlükler belli olmadı ama ben görevlendirmemi aldım(kaymakam oluru ile- ek ders karşılığı). formatörlük belli olursa yine aynı okul olur die bekliyorum, şimdilik 2 gün kendi okulumda derse giriyorum, 3 gün lisede akıllı tahtalarla ilgileniyorum.
inanın bu ilin en büyük eksiği iletişimsizlik herkes kendi derdinde, laf çok iş yok. buraya üye olmamın asıl nedeni bu konuda bişeyler yapabilmek. manisa ilindeki arkadaşları birlik olmaya davet ediyorum.
bu arada hiç bir görevlendirme geçmiş tarihli verilemez, imza günü yada imzadan sonraki ilk iş günü başlama tarihidir.(sonuç itibarıyle şöyle düşününüz ki siz okulda durmuş olabilirsiniz ama herkesin okulda sizin gibi durduğunu bilemezsiniz bu durumda çalışma olmadan ek ders olmaz)
idareniz sizi okulda tutmaya çalışırsa derse girmeden durmayın, parasını cebinden vermiyor hatırlatın.

manisadaki bt öğretmenleri zengin insanlar hocam, ek ders ücretine ihtiyaçları yok. o yüzden umursamıyorlar. ama işin amelelik sınırları zorlanınca (akıllı tahta, tablet, pcl'erle ilgilenme vs. ) burada sızlanmayı iyi bilirler. madem bu işleri yapıyoruz ücreti de hakkımızdır demezler. bu başlığa yorum yapması gereken en az 100 kişi varken gördüğün gibi 5-6 yı geçemiyoruz. hakkımızda hayırlısı olsun. bundan sonra ben de il mem i arayarak onları rahatsız, zümrelerimi de haberdar etmeyeceğim.

Geri