Malatya Yeşilyurt

Kodla Büyü

murathan21

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar Yeşilyurt hakkında bilgi verecek arkadaşlar var mı? İller arasından tayinim çıktı ev satın almak istiyorum yardımcı olabilecek birileri var mı acaba? Nereleri önerirsiniz?

malatya büyükşehir yeşilyurt 2 merkez ilçeden biri... yani malatyanın yarısı yeşilyurt :) hangi okula çıktı tayininiz daha net bilgi verebiliriz o şekilde.

sütlüce ortaokulu arkadaşlar. Malatyalı arkadaşlar ev konusunda yardım bekliyorum .nerden ev bakmalıyım?

Hocam şimdiden hayırlı olsun. Yeşilyurt adı gibi bir yerdir. Malatyanın en güzel ilçesi. Hocam Malatya merkezde ev kirala. Emeksiz cad. civarlarında evini bulursan tek araçla yeşilyurt a gidersin. Yeşilyurttan ev alma sıkılırsın. Güzel yer ama sosyal yönden zayıf.

Bote0621' Alıntı:
Hocam şimdiden hayırlı olsun. Yeşilyurt adı gibi bir yerdir. Malatyanın en güzel ilçesi. Hocam Malatya merkezde ev kirala. Emeksiz cad. civarlarında evini bulursan tek araçla yeşilyurt a gidersin. Yeşilyurttan ev alma sıkılırsın. Güzel yer ama sosyal yönden zayıf.[/quotokulum

okulum Yeşilyurt merkez değil 18 km Yazıhan yolu üzerinde bir köy okulu sanırım :)

Malatya merkez, güzeldir;
Yeşilyurt da öyle...
hayırlı olsun.

malatya büyükşehir olduğu için yeşilyurt eski yeşilyurt değil, şu anda malatya merkezin yarısı eski yeşilyurt ile beraber yeşilyurt olarak isimlendiriliyor. sütlüce merkeze çok yakın yazıhan ilçesine yakın bir belde... sivas yolundan giden bütün araçlar gidiyor oraya... bana kalsa makro market civarında oturabilirsiniz, arabayla 10_12 km sürer.

egitimci.' Alıntı:
malatya büyükşehir olduğu için yeşilyurt eski yeşilyurt değil, şu anda malatya merkezin yarısı eski yeşilyurt ile beraber yeşilyurt olarak isimlendiriliyor. sütlüce merkeze çok yakın yazıhan ilçesine yakın bir belde... sivas yolundan giden bütün araçlar gidiyor oraya... bana kalsa makro market civarında oturabilirsiniz, arabayla 10_12 km sürer.
tşk ederim hocam

Kentsel dönüşüm bölgesi olan kernek ve karakavak mevkii fahri kayahan. Yeni yerleşim yerleri bunlar.
Hayırlı olsun hocam kaç puanla gittin?

Yeşilyurt 10 numara yer. 2 yıl kaldık orada. Yeni siteler var hep, hala da yapılıyordu biz gelirken. 130-140 metrekare çoğu. Havaalanına yakın otogara yakın, çevreyolu bitmemişti 2-3 sene önce ama şimdi bitmiştir herhalde.

mystory' Alıntı:
hayırlı olsun hocam güzel yere tayininiz çıkmış.

tşk ederim arkadaşlar bostanbaşı da bi ev aldım okulumda 7 saat dersim var zaten 1 gün gidecem btr başvurumu da aldığım eve yakın yerlerdeki okulları yazdım

Geri