Malatya Norm Fazlası Atamalar BAşladı

Kodla Büyü
Bu ne ya Malatya çoşmuş. Yanlış saymadıysam 65 Bt öğretmeni norm fazlası sanırım.

Arkadaşlar sitedeki linki kaldırdıkları için okulları göremiyorum.Bilgisi olan varsa paylaşabilirmi acaba?

hocam çok teşekkür ederim dosya için.Bir sorum daha olacak.Ben Malatya-Yazıhan'da öğretmenim.Diğer ilçelerdeki okulları yazmak zorundamıyım.Beni o okullara atama durumları var mı?Bir bilginiz varsa bu konuda benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

Bir kaç araştırmadan sonra anladığım şu.Doğrumudur acaba.Yazıhan Fethiye Ortaokulunda öğretmenim.Norm fazlasıyım.Yazıhan halk eğitimde 1 öğretmene ihtiyaç var.Yani 1 fazlalık ve 1 ihtiyaç var aynı ilçede.Bu durumda Hizmet puanım diğer tercih edenlerden az olsa bile öncelikli hak bana mı ait oluyor?

norm fazlası başvurular şehir şehir başlıyor ama seçmeli dersler 5,6,7,8. sınıfta ilerledikçe, bu iş düzelmezse hepimiz norm fazlası olacağız zaten.

saçmalığa bak norm fazlaları vr ihtiysçlar kısmına bakın bazı ilköğretimlerde norm verilmiş ihtiyaç var bazı ilköğretimlerde norm verilmemiş fazlalık var bi kere bundan dolayı bile tayin istemem ben bu yanlışı düzeltin diye.

kesinlikle saçmalık ben ortaokuldayım norm fazlasıyım diye beni göndericek şimdi ilkokula, seneye burda dersler artıcak başka bi öğretmen verecekler ve ben gittiğim ilkokulda norm fazlası olucam yine, bi iş yaparken önünü arkasını düşünür insan üzerine hiç düşünülmeden yapılmış sanki

ca_meh' Alıntı:
Bir kaç araştırmadan sonra anladığım şu.Doğrumudur acaba.Yazıhan Fethiye Ortaokulunda öğretmenim.Norm fazlasıyım.Yazıhan halk eğitimde 1 öğretmene ihtiyaç var.Yani 1 fazlalık ve 1 ihtiyaç var aynı ilçede.Bu durumda Hizmet puanım diğer tercih edenlerden az olsa bile öncelikli hak bana mı ait oluyor?

sayın hocam okul,bölge,ilçe ve ile göre tayin durumları değerlendirilir, öncelik sizindir.

Değerli arkadaşlar, dilekçe verin ve bir sonraki norm fazlası döneminde tayin isteyin. Yanlız dilekçe vermezseniz il sizi uygun boş kadrolara isteğiniz dışında atar bilgilerinize...

çoğumuzun tayini çıkmayacak,çıkamayacak çünkü çok az açık okul görünüyo ,bu durumda nolacak ki

Peki arkadaşlar;
Ben sadece 3 tane tercih yapsam. Tercihlerime atanamazsam beni tercih dışı gönderriler mi?
Yani tercih yapanları önce gönderelim falan derler mi?

okul müdürüm ,tayin isteme burada kalırsın dedi,numan beyle görüştü,tayin istemek zorundalar başka yerlere gönderilebilirler demiş...

aytduman' Alıntı:
boş okul var mı ki,her yer doluu

sayın hocam açılan her yeni norma sırası geleni atarlar, 1 norm açılsa bile atama yaparlar.

hanifi.ozbey' Alıntı:
Peki arkadaşlar;
Ben sadece 3 tane tercih yapsam. Tercihlerime atanamazsam beni tercih dışı gönderriler mi?
Yani tercih yapanları önce gönderelim falan derler mi?

sayın hocam tercih dışında da atama yapılır, hizmet puanı önceliği okul, bölge, ilçe ve il sıralamasıyla değerlendirilir, tercihlerinize atanma durumunuz gerçekleşmese dahi sıraya alınır ve atamanız ilk uygun boş norma yapılır.

aytduman' Alıntı:
okul müdürüm ,tayin isteme burada kalırsın dedi,numan beyle görüştü,tayin istemek zorundalar başka yerlere gönderilebilirler demiş...
sayın hocam dilekçe vermezseniz atamanız yapılır. mutlaka dilekçe vermeniz gerekmekte, bir sonraki atama dönemine kadar kadronuz bulunduğunuz okulda kalır.

Ekli dosyalar

• normf.jpg
    normf.jpg
    110.1 KB · Görüntüleme: 1,719
Geri