MALATYA FORMATÖR ÖĞRETMEN GÖREVLENDİRMESİ

Kodla Büyü

evrensel38

Site Gezgini
Arkadaşlar il mem yazın bizden görevlendirme yazısı istedi.Okullar açıldıktan sonrada görevlendirmelerin ilçe yapacağını söyleyip ilçeye görevlendirme için dilekçe verdik.Fakat okulumuza gelen yazıda "FATİH projesi kapsamında etkileşimli tahta takılan ve BT sınıfı aktif olarak kullanılan okullara BT Rehber Öğretmen görevlendirmesi yapılacaktır. " yazmaktadır. Benim okuluma fatih projesi kurulumu 1 ay içinde yapılacak o zaman benim görevlendirmem olmayacak mı ?

Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.Herkese hayırlı günler.

Hocam bu sene ne olduğu belli olmadı ben ilçe ye başvuru olayını son gün duydum tesadüfen, nasıl olacak ne olacak kimsenin bilgisi yok galiba bu ne iş nasıl iş anlamadım ayın 7 si oldu hala ortada bi şey yok ders de yok ne yapacaz bilmiyorum. :?

kaç tane BT sınıfı aktif çalışan okulları var ki öyle yazmışlar.

İl Milli Eğitim Müdürlüğündeki arkadaşlar görevlendirme listeleri hazır ve tam görevlendirmeler yapılacakken gelen bir yazıyla tüm işlemlerin ilçeler tarafından yapılacağı bildirildi.(28 Eylül) ertesi gün ilçe web sitesinde tüm evraklar yayınlanarak,okul müdürlerinin acil ve ivedilikle öğretmenleri bilgilendirilmesi sağlanarak başvurular alınmaya başlandı(1 Eylüle kadar).bu pazartesi değerlendirmeler yapıldı. Battalgazi olarak, sevkiyatı bu hafta başlamış ve önümüzdeki günlerde kurulumları yapılacak okullar dahil, tüm tahta kurulu okullara görevlendirme yapılarak İl Milli Eğitime gönderildi.Bugün alınan son bilgiye göre tüm ilçelerden listelerin geldiği ve bugünlerde Valilik onayına sunulacağı bildirildi.Battalgazi ilçesindede başvuruda bulunan arkadaşların çoğu, tercihleri göz önüne alınarak isteklerine göre görevlendirildi.İlçe kadrosunda norm fazlası olarak bekleyen arkadaşlar ise, resen tahta takılı ve tercih edilmemiş okullara görevlendirilmek durumunda kaldı.(2 kişi( Tüm arkadaşlar için hayırlı olsun inşallah.
İkinci dönem veya daha da öncesinde tahtaların seri bir şekilde kurulumlarının bitmesi durumunda belki ek bir görevlendirme ile tüm arkadaşlar kendi okullarında görevlendirilebilirler.bu hususta bir netlik yok.bekleyip göreceğiz.

Eylul 28 de geldigi söylenen bu yazıyı gören okuyan kim var ki geçen hafta perşembe il MEM e gorevlendirmeleri ne olduğunu öğrenmek için gittiğimde ağustos da yaptığımız başvuruların iptal edildiğini ilçelerin tekrar başvuru aldığını ve o günün son gün olduğunu öğrendim. Okul mudurumuze sordum olayı hemen böyle bir mailin veya resmi yazının gelmediğini söyledi son gün son dakika başvuru yaptık velhasıl sistemsiz bi bakanlık sistemsiz bi malatya MEM mail atmak lazım bakanlığa nerde kaldı resmi yazıyı sormak lazim

murathan21' Alıntı:
Eylul 28 de geldigi söylenen bu yazıyı gören okuyan kim var ki geçen hafta perşembe il MEM e gorevlendirmeleri ne olduğunu öğrenmek için gittiğimde ağustos da yaptığımız başvuruların iptal edildiğini ilçelerin tekrar başvuru aldığını ve o günün son gün olduğunu öğrendim. Okul mudurumuze sordum olayı hemen böyle bir mailin veya resmi yazının gelmediğini söyledi son gün son dakika başvuru yaptık velhasıl sistemsiz bi bakanlık sistemsiz bi malatya MEM mail atmak lazım bakanlığa nerde kaldı resmi yazıyı sormak lazim
Hocam gelişmeler çok ani oldu ve e-postalar Bakanlık serverlarındaki problemler nedeniyle 1 aydır çalışmıyordu.o süreçte de çalışmıyordu.diğer ilçeleri bilmem ama Battalgazi de tüm müdürler acilen uyarıldı.web sayfasında da duyurular yapıldı.öğretmenlerin çoğuna da tebliğ edildi.tahta kurulu ve yakında kurulacak olan tüm okulların öğretmenlerinin çoğunlukla başvurdu.hepsi görevlendirildi.hatta son dakika sevkiyata çıkmış tahtaların kurulacağı okullardaki arkadaşlar da aranarak talepleri alındı.tahtalar 10 güne kalmaz,onaydan önce kurulacağı düşünülerek o arkadaşlar da görevlendirildi.bizim ilçede yaklaşık 60 başvuru oldu ve 40 kişi görevlendirildi.Battalgazide durum bu.diğer ilçeler de umarım sevkiyatı başlamış okulları düşünerek teklif yapmışlardır. ek görevlendirmenin olacağını umuyorum

Arkadaşlar şuanda benim okuluma fatih projesi alt yapısı geldi kurulacak ama akıllı tahtalar yok o zaman benim görevlendirmem olmayacak gibi.18 saat dersim var başka okullarda olmaz hayırlısı bakalım. Ama her sene görevlendirme sıkıntı oluyor. MEB bu duruma çözüm bulsa iyi olur. Herkes sıkıldı bu durumdan

Geri