Malatya, Balıkesir, Giresun da çalışan arkadaşlarlar?

Kodla Büyü
Arkadaşlar izmirde çalışıyorum eşim sağlık meslek öğretmeni iki yıldır bir türlü tayini olmadı...herneyse izmir olmuyorsa yukarıda yazdığım balıkesir giresun veya malatya iline ben tayin isteyip özür den eşim yanıma gelsin diye bir niyetim var ancak bu üç ile ait sağlık meslek norm ihtiyaçları kadar norm fazlası sayılarıda eşimin alanı için çok önemli bir bilgi bizim için. il mem lerin yayınladığı listelerde hep ihtiyaç sayıları var ve yeni açılan sağlık meslek liseleri sanırım norm sistemine yansıtılmamış...bu nedenle bu üç ilde çalışan değerli arkadaşlarımdan küçük bir isteğim olacak....okulunuzun mebbis şifresini biliyorsanız kontenjan.meb.gov.tr ye girip sol üstte verilen kontenjanlar kısmını tıkladıkdan sonra adres çubuğunun sonundaki 002.aspx i 004.aspx olarak değiştirdiğinde o ildeki toplam mevcut norm bilgilerini içeren il geneli kurum içi ihtiyaç dosyası diye bir excel dosyası dediğim gibi eşimin alanı biraz sıkıntılı en azıdan sağlık meslek okullarıın normlarının ne olduğunu ihtiyacın ve fazlalığın ne kadar olduğunu görürüz...bende ona göre il dışı isterim diye düşünüyorum bu bizim için çok önemli..yardımınıızı bekliyorz şimdiden teşekkürler mail adresim recaialtundas@gmail.com tel 05056058166

Hocam ben giresun şebinkarahisarda çalışıyorum bildiğim kadarıyla giresun il genelinde sağlık meslek öğretmeni fazlası var ancak şebinkarahisar ilçesinin 3 tane öğretmen açığı var bilginize. Umarım yararlı olmuştur.

Hocam ilçe il merkezine 120 km -yaklaşık 2,5 saat uzaklıkta kışın il merkezine ulaşım zor ya da imkansız. :(

hocam malatya mem'in sitesinde hem ders saatine göre toplam normlar hem de ihtiyaç listesi ayrı. işinize yarayabilir.

Geri