Mahalli hizmetiçi eğitim kursları ile ilgili bir soru?

Kodla Büyü

uzo

Site Gezgini
Mahalli hizmetiçi eğitim kursuna katılabilmek için, kursun çalıştığımız ilçede mi açılması gerekiyor? Çaıştığımız ilçe dışındaki bir kursa katılamaz mıyız? Farklı ilçedeki bir kurs başvurum bu sebepten dolayı reddedilmiş. Bilgisi olan var mı?

Yolluk gerektirise veya mesai saatleri içinde derslerinizi aksatma ihtimaliniz varsa ilçe bunu onaylama esnasında değerlendirir.

Başvuru şartlarında kimlerin başvuru yapabileceği yazılıdır. Çoğu kursta bilmem ne ilçesinde görevli öğretmenler vs. yazar. Çok azında ise merkez ve ilçelerde görevli öğretmenler yazar. Bunun böyle olmasının esas sebebi yolluk ödememektir.

tdemirparmak' Alıntı:
Yolluk gerektirise veya mesai saatleri içinde derslerinizi aksatma ihtimaliniz varsa ilçe bunu onaylama esnasında değerlendirir.
Cevap için teşekkürler hocam, bundan dolayı kabul edilmiyor olabilir. Yolluk gerektirecek bir uzaklık yok diğer ilçeyle aramızda ama ilçeye göre sebep bu olabilir. İlçeye de soralım bakalım ne diyecekler.

yakuphan' Alıntı:
Başvuru şartlarında kimlerin başvuru yapabileceği yazılıdır. Çoğu kursta bilmem ne ilçesinde görevli öğretmenler vs. yazar. Çok azında ise merkez ve ilçelerde görevli öğretmenler yazar. Bunun böyle olmasının esas sebebi yolluk ödememektir.

İlköğretim ve ortaöğretim kurumlarında görevli öğretmenler diye yazıyordu katılacaklar kısmında hocam. Herhangi bir ilçede görevli öğretmenler yazmıyordu.

Adres kısmına yolluk istemiyorum diye yazayım bir dahaki sefere, belki onaylar ilçe :)

Geri