mahallemdeki dolmuşçuların kavgası ölümle bitti.

Kodla Büyü
Eskiden kavgaların şerefi vardı.

Ama şimdi husumeti olan gidip kansız kan bağı olan insanları bulup, bıçak sopa silah Allah ne verdi ise dalıyo.

Bu yiğit millete ne oldu?

bunlar delikanlı geçinir sorsan..Ama bunlarda ne mertlik ne adamlık ne delikanlılık hiç bi halt yok....bu arada o nasıl bir trafik işleyişidir..ayrı bir travma..

:shock:
Eleman bildiğin öldürmek istemiş.
Nasıl sallıyor bıçağı öyle. Savurdu çocuğu bi de...
Çocuğun yığılışı çok fenaydı.
Ne diyeceğimi bilemedim şimdi... :(

sahrak' Alıntı:
Yazık, biri hapise biri mezara. geride kalanları düşünemiyorum bile
öldürenin ailesi 1 milyon ytl para verelim kapansın demiş ölenin ailesi olmaz can alacaz demiş, öldürenin 2 dolmuşu çalışamıyor şu an ölüm tehlikesinden dolayı.

endorfinnn' Alıntı:
:shock:
Eleman bildiğin öldürmek istemiş.
Nasıl sallıyor bıçağı öyle. Savurdu çocuğu bi de...
Çocuğun yığılışı çok fenaydı.
Ne diyeceğimi bilemedim şimdi... :(
ben izlerken sinirlerim boşaldı, bir ayna yüzünden değermi gözünü kırpmadan birini öldürmeye, bütün hırslarımızdan, kibrimizden kurtulmamız gerek aslında, küçük şeyler nasılda büyüyüp bu kadar kötüleşebiliyor diyor insan kendi kendine, işte karşımızda hiçyoktan biri hapse biri mezara, kalanlarada kandavası kaldı, işe bak ya, hey allahım sen bizi iyilerle karşılaştır, sabredenlerden eyle inşaallah.

oziie' Alıntı:
Adana oldu bitti kavgayı en çok seven şehir
daha 2-3 ay önce 250 tl için yine birbirlerini öldürdüler, yine bizim mahallede, adanada yaşamak hakkaten çok zor, annem babam olmasa bir an bile durmazdım burada, sırf onların bana ihtiyacı olabileceğini düşündüğüm için sabrediyorum bu şehre, ama çocuk büyüyor, gelecek kaygısı başladı bende , annem gili ikna edebilirsem durmam buralarda.

hastasıyız dede' Alıntı:
oziie' Alıntı:
Adana oldu bitti kavgayı en çok seven şehir
daha 2-3 ay önce 250 tl için yine birbirlerini öldürdüler, yine bizim mahallede, adanada yaşamak hakkaten çok zor, annem babam olmasa bir an bile durmazdım burada, sırf onların bana ihtiyacı olabileceğini düşündüğüm için sabrediyorum bu şehre, ama çocuk büyüyor, gelecek kaygısı başladı bende , annem gili ikna edebilirsem durmam buralarda.
işte buda dediğim 250 tl için birbirlerini öldürdükleri olay,bunda video yok ama, olay gece meydana geliyor.
http://www.adanayorum.com/root.vol?titl ... nid=511277

Hep İstanbul göç alıyor derler.Halbuki Çukurova ve illeri oran olarak daha fazla göç alıyor.Malum Tren ve otoban hatlarının geçiş noktası ve tarım bölgesi.
Duyduğum kadarı ile VAN depreminden kaçanlar da orada yerleşmiş.Neticede depremden, soğuktan, terörden, işsizlikten bıkan soluğu Adana ve etrafında alıyor.
Çünkü oran olarak en fazla işsizliğin Adana olduğunu çalışma bakanlığı verilerinden okumuştum.

Bilerek ve kasten öldürmüş, videonun 2:29'uncu saniyesinde attığı taş çocuğun kafasında patlamış, (iki kere izledim)

hırsını alamamış ve 6 kere bıçak saplamış.

Bu arkadaş idamlık, sokağa çıkması sakıncalı türünden,

gördüğün yerde vur olayı, hiç tutuklamayacaksın böylelerini.

dolmuşcular türkiyenin heryerinde aynı.. tayyip erdoğan şu işede el atsada dershane kapatacağına dolmuş hatlarını kapatsın daha bi faydalı olur vatana mlillete... :verymad:

Vahşice insan öldürenin hayvanlar arasında bile işi yoktur. yaratılanların en şereflisi olarak yaratılan bizlerin bu gibi pislikleri toplumumuzdan temizlemesi gerekir.

hangi mahallede gerçekleşti hocam olay. ben, beni etkiledği için izlemedim videoyu ama adanada insanlar gerçekten çok asabi. özellikle trafikte insanların hiç sabrı, hoşgörüsü yok malesef

eski devlet hastanesinin önünde olmuş olay. ayrıca Adana'yı bu kadar da kötülemeyin arkadaşlar her yerde oluyor bu olaylar Adana'nın adı çıkmış sadece. 30 yıllık Adana'lıyım etrafımda bir kere bile bu tarz bir olay yaşamadım. (Köyüm hariç orda çok gördüm böyle kavgaları)

leventgenc' Alıntı:
eski devlet hastanesinin önünde olmuş olay. ayrıca Adana'yı bu kadar da kötülemeyin arkadaşlar her yerde oluyor bu olaylar Adana'nın adı çıkmış sadece. 30 yıllık Adana'lıyım etrafımda bir kere bile bu tarz bir olay yaşamadım. (Köyüm hariç orda çok gördüm böyle kavgaları)
benim 7 ceddim adanalı hocam karşıyakadayım, gençken cahildik bizde yapardık bu tür şeyler, birgün lise çağlarında biri ile kavgaya tutuştuk, o vurdu ben vurdum sonra silah çıkardı kafama dayadı, buz kestim elim ayağım tutmaz oldu, ogünden sonra okumak için elimden geleni yaptım, malesef durum vahim, 30 yıldır etrafımda olay görmedim diyorsun, hangi mahallede oturuyorsun sorabilirmiyim belki sizin o tarafa taşınırım. :)

Geri