Macromedia Flash Paper-Ofis dosyalarınızı Flash'a çevirin

Kodla Büyü
Win7de sorunlumu çalışıyor hocam. Bu hatayı veriyor.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    44 KB · Görüntüleme: 2,348
Allah'ım sana geliyorum. office programları zaten pdf kaydetme özelliğine sahiptir. farklı kaydet seçeneklerine bakarsanız görürsünüz. bunun için ek programlara gerek yok. yıllar sonra flash paper programının ilk defa bir muhabbette adı geçiyor. ayrıca bir office dosyasını hangi amaçla swf ye dönüştürme ihtiyacı duyuyorsunuz?
Dipnot: adobe firması macromedia şirketini satın almadan önce flash paper programı macromedi tarafından adobe'nin acrobat yazılımına rakip olarak geliştirilmiştir. windows 7 de çalışmaması normaldir çünkü bu programın son versiyonu çıktığında windows 7'nin adı bile yoktu.

Şu alma işini xlm yol üzerinden verseydik ve gösterseydi varya tadından yenmezdi... Ama tam aradığım güzel bir program, tekrar tekrar teşekkürler :+1:

alfa-turk' Alıntı:
Allah'ım sana geliyorum. office programları zaten pdf kaydetme özelliğine sahiptir. farklı kaydet seçeneklerine bakarsanız görürsünüz. bunun için ek programlara gerek yok. yıllar sonra flash paper programının ilk defa bir muhabbette adı geçiyor. ayrıca bir office dosyasını hangi amaçla swf ye dönüştürme ihtiyacı duyuyorsunuz?
Dipnot: adobe firması macromedia şirketini satın almadan önce flash paper programı macromedi tarafından adobe'nin acrobat yazılımına rakip olarak geliştirilmiştir. windows 7 de çalışmaması normaldir çünkü bu programın son versiyonu çıktığında windows 7'nin adı bile yoktu.
Birgün hepimiz Allah'a gideceğiz hocam merak etmeyiniz...Ancak burada paylaşılan corverter programıdır ve pdf'yi bir kenara bırakırsak hadi görelim sizi: word belgesini farklı kaydet ile flasha çevirin:) Ne işe yarayacak cümlenize gelirsek: illaki bir işe yarayacaktır.Benim işime çok yaradı mesela

NOT: "Yapılan paylaşımlara neden teşekkür ettin? Niye bu programı paylaştın? Ne işe yarar ki? " kurulan cümlelerin maksadı nedir onu da anlamış değilim.Bu tür yazıları gördükçe basit forum sitelerindeki post kasmak isteyen kişiler geliyor aklıma...!!!

flash paper ne işe yarıyor?
word niye swf ye cevrilsin diyen arkadaslar...

Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) geçmiş yılların sınav sorularının çıktısını almak istediklerinde saçma sapan yarım yamalak cıktılar göreceklerdir. Tecrübe edilmiştir.

Mesela AÖF nin yaptıgı gibi bir amaç için kullanılabilir. Artık seçim sizin...

Geri