Macaristan-Türkiye

Kodla Büyü
İki tane 3.lük istisnasını saymazsak, zaten bişey olamamıştık ki...

Bu kadar ruhsuz bir takım hatırlamıyorum uzun süredir,
o kadar yorgun olmama rağmen maç saatinde uyanıp maç izledim yazık oldu uykuma.
Abdullah AVCI :-1:
Milli Takımın başına geçene ne oluyor ben anlamadım, herhalde takımın başına geçirmeden biryede güzelce dövüp kafalarına vuruyorlar takımın başına geçince saçmalamaya başlıyorlar.
Bünyelerimi kaldırmıyor,
Böyle takım zaten hiçbir turnuvaya gitmesin hak etmiyor.

Şanslı bir nesiliz. Milli takımın dünya kupası maçlarına katıldığını gördük 2002'de. Torunlarımıza anlatırız...

Romanya maçından sonra milli maçları da izlemeye içim el vermiyordu iyi ki de izlememişim şu ülke de bari spor olarak iyi haberler alsak..

ilk golü biz atınca umutlanmıştım ama aynı ruhsuz oyun karşımıza çıktı.

Abdullah Avcı belediye takımında kenarda öyle maç yönetirdi ki rakip olarak çok sinir oldum, her an maçı yaşardı milli takımda sanki kimse onu dinlemiyor o da artık iplemiyor gibi geldi bana.

abdullah avcıda gurbetçi hastalığı var sanki avrupanın alt liglerindeki oyuncuları toplayıp milli takım kuruyor. oyuncu formdamı değilmi hiç önemsemiyor. bu iş böyle yürümez. bu adam ancak u21 takımını yönetir.

Avcıyı şidddetle kınıyorum, bir sercan ı buldu diye, oda hazırlık maçlarında kendini gösterdi biraz, bir bak arkadaş bu adamın performansı nasıl takımında oynuyor mu oynamıyor mu? kalcimiz volkan süper zaten, yedeklerine bakıyorsun kendi takımında oynamayan isimler, cenk, mert. sokaktaki adamı çağır bir takım kur desen bu 3 kaleciyi yinede almaz takıma, birde dün çıkmış avcı bey, utanmadan eğitim şart diyor.

Çingeneye paşalık vermişler, kalkmış babasını asmış.

ben bu abdullah avcıyı 2006 da 20 yaşaltını çalıştırırken izledim. bu kadar kötü teknik adam olmaz demiştim. sonra belediyede iyi işler yaptı ama milli takımda tutmayacak sanırım

Yok böyle bir zihiyet avrupa şampiyonasına gidemeyen takım aynı sahada ne farkı var volkan oldugu surece bizden bir beklenmesi mucize olurdu. Aynı takım adamlar ruhsuz yuruyor sahada

Milli Takıma baktığınızda ilk 11 de Türkiye doğumlu sadece 4 oyuncu var. Kalan 7 oyuncu ise Almanya ve Fransa doğumlu. Devşirme takım. Ruhsuz oyunun en büyük sebebi. Sen Almanya da yaşayan 3 milyon kişi arasından 6 oyuncu çıkar, 75 milyonluk ülkeden 4 oyuncu çıkar. Türk futbolu hızla en dibe gidiyor.
10 yıl 20 yıl önceki futbol sevgisi ve heyacanı yok. Maçlar şifreli kanalda. TRT dışında hiçbir kanala maç görüntüleri verilmiyor. Takımlar iyi yönetilmiyor. Takımlar sürekli sorunlarla boğuşuyorlar. Siyaset hiçbir dönemde olmadığı kadar sporun içinde. Şike olayları almış başını gitmiş. Artık maçları izlemek ne heyacan ne de zevk veriyor.

maç arası kanal değiştirmeye gelmiyor bizimkiler hemen gol yiyor maşallahları var.

Volkanı milli maçlarda görmek istemiyorum. Adamda sadece FB ruhu var. Fb de ölümüne top oynuyor Milli maçlarda milli ruhtan yoksun top oynuyor

izmitlii' Alıntı:
ben bu abdullah avcıyı 2006 da 20 yaşaltını çalıştırırken izledim. bu kadar kötü teknik adam olmaz demiştim. sonra belediyede iyi işler yaptı ama milli takımda tutmayacak sanırım
İbb'nin başına senle ben geçsek bizde tutunuruz hocam. Taraftar baskısı yok, para derdi yok belediyeden oluk oluk akıyor İstedğin transferler tak diye oluyor.. Mesela koskoca Eskişehirspor klübü Webo'ya verecek peşinat bulamadı, İbb bizim verebileceğimiz paranın 2 katını peşin olarak verdi ve transfer etti 2 sene evvel. Derin ilişkilerin iyi klüp ve belediye yöneticileriyle, başarısızlıkta kimse aaa başarısız oldu deme baskısı yok.Uğraştığın şeyler az, diğer Anadolu klüp hocaları binbir türlü şeyle uğraşıyor... Milli takım veya diğer klüpler öyle değil, İbb'ye benzemez hiç bir yer.

2031gurbetci_futbol.jpg

http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=193732

abdullah avcıya yıkmamaklazım tüm sucu ligin kalitesizliği ortada daha sene başında türkiyenin süper kupasını alan en süper takım avrupanın dandik dundik takımları karşısında yolumuş tavuğa dönüyor e nolacakdı bu ligden adam toplayıp dünya kupasını alacak değilsinizya
şu lig neden bu kadar kalitesiz anlamıyorum arkadaş
oyuncuların yarısı yabancı
geri kalanların yarısıda gurbetçi çoğu almanyadan
peki federasyon ligin kalitesini artırmak için ne yapıyor hiç
kendileri çalıp kendileri oynuyorlar işte bi fb gs maçı oluyor veriyorlar millete gazı yok sayılı derbiymiş bilmem neymiş tamam ikiside ingiltere ikinci ligde oynayamaz aynı sene küme düşer

Gerçekten kendimizi çok sisiriyoruz, geçen telegol du sanırım, adam diyo ki, fb-gs maçı dünya derbisiymis, hadi ordan dedi madem dünya derbisi de neden Türkiye dışında sadece 1 kanal veriyor maçı. Hep kendimizi kandiriyoruz...

türkiyede futbol bittiği için sonuç kimseyi şaşırtmasın.avrupadan gelen topçuları veya onları seçenleri suçlamamak gerek.Ama Avcı'ya da bu saatten sonra istifa yakışır, olmuyor, sadece futbol değil o arzu o özgüven yok milli takımda.

kafkas' Alıntı:
dkc' Alıntı:
İki tane 3.lük istisnasını saymazsak, zaten bişey olamamıştık ki...

Aynen.
Aynen kardeşim aynen. Futbola ilgi duyan 80 milyonluk ülkeyiz. Bizimle birebir aynı nüfusa sahip olan ve futbola ilgi gösteren bir ülke var; Almanya. Bir Almanlara bak bir de bize. Hiçbir zaman iyi bir futbol takımımız olmadı ki istisnaları(3.lük) saymazsak.

Geri