Maaşın Eksik Yatması

Kodla Büyü

direction52

Site Gezgini
Arkadaşlar merhaba internette bu maaş hesaplama sitesi var ozkansoft a ait.
şimdi ben ordan maaşımı hesapladığımda benim e devletteki bordroya göre ben hep eksik almışım bu program doğru hesaplıyorsa eğer.
siz maaşınızı bu dediğim siteden hesaplattınız mı? Birebir bordronuzla ayn mı çıkıyor tutar.
Teknik eğitim mezunuyumda o yüzden bir yanlışlık olmuş olabilir mi.
eski yıllardak bordrolarımıda bu siteden hesaplattım 160-180 tl farkın olduğu aylar var ne yapmam gerekir ??

site dogru hesapliyor. zaten sitede gelir gider neler oldugu yaziyor. e bordronuzla sitede yazanlari karsilastir. neyin hatali oldugu cikar

derece kademe görev yaptığın okul türü eş çocuk vb. yazarsan siteden başka arkadaşlarla kıyaslamanı yapabilirsin belki

hocam nerede görev yapıyorsun ilköğretim mi meslek lisesi mi?

eğer meslek lisesi ise bana özelden özel hizmet tazminatı ve ek tazminat tutarını yazarsan yardımcı olabilirim. bende bu aya kadar eksik alıyormuşum yeni farkettim toplu bir şekilde aldım eskiye dönük ve bundan sonraki maaşımıda düzelttim artık tam yatıyor bana o siteye göre

neontester' Alıntı:
derece kademe görev yaptığın okul türü eş çocuk vb. yazarsan siteden başka arkadaşlarla kıyaslamanı yapabilirsin belki
derece Kademe :5/1
Okul Mesleki eğitim merkezi
Eş çalışmıyor ve 0-6 yaş arası bir çocuk var.
sendika üyeliği var.
3026 tl bordroda görünüyor.bu maaş hesaplama sitesinde ise 3041 çıkıyor.2014 yıllarında aldığım maaşlarda 200 tlye yakın farklar var hep eksik almışım gibi.

Geri