lütfen yardım dyned SİLİNİYOR???

Kodla Büyü
sevgili hocam bunun tek nedeni güvenlik kartı olmasın sakın;güvenliği devre dışı bırakın
olur büyük ihtimalle;dyned server a bağlanmıyor desen anlardım :lol:

bilgisayara güvenlik kartı veya deep freeze tarzı koruma programı bunlardan biri vardır bilgisayar kapanım açılınca kurulan tüm programlar silinir.Yani dynedden değildir bu dediğiniz.

mkpatriot' Alıntı:
bilgisayara güvenlik kartı veya deep freeze tarzı koruma programı bunlardan biri vardır bilgisayar kapanım açılınca kurulan tüm programlar silinir.Yani dynedden değildir bu dediğiniz.
teşekkürler hocam.

Güvenlik kartını kaldırıp kurmanız gerekir hocam, bunun için Ctrl+Home ya da Ctrl+G ile açacaksınız bilgisayarları :wink:

güvenlik kartı varsa silinir.Bilgisayarı korumasız modda açıp programı tekrar yükleyebilirsiniz.Korumasız mod da açmak için ; güvenli kartı açılış ekranı gelince Q klavye ise ctrl+w , f klavye ise ctrl+g ye basarak korumasız başlatabilirsiniz.Bize Dyned i d: ye kurmamızı söylemişlerdi güvenlik kartı olduğu için .Ben de D: ye kurdum.İyi çalışmalar....

hocam ilk açılırken güvenlik kartının ekranı 1 saniye duru gider yakaladın yakaladın yakalayamadın tekrar başlatmalısın. Ekranı görür görmez Q klavyede CTRL+W Fklavyede ctrl+g ye bas .şifre ister ihtimali güçlü olarak 12345678 dir. değilse güvenlik kartlarını çıkarayım deme tekrar kurmak çok zor. Markasını öğren internetten araştır. kolay gele.

güvenlik kartları var.

güvenlik kartları var arkadaşlar .dediğiniz gibi yapmaya çalıştım.Kurtarma modu- serbest Açılış modu gibi seçenekler var. güvenlik kartını nasıl iptal edeceğimi yapamadım açıkçası.

dyned sorunu çözüldü

hepinize çook çook teşekkürler hallettim arkadaşlar.aynen diğiniz gibi güvenlik kartını kaldırıp kurdum sora tekrar etkinleştirdim.

Geri