LOGO NASIL 9LMUŞ ACABA

Kodla Büyü
tasarım, yetenek işidir. o yüzden yorumları abartmayalım arkadaşlar.

var olan okul logolarından hoşunuza gidenleri birleştirip güzel logolar çıkarabilirsiniz hocam.

bir programı ekleyecektim ama free mi bilemedim. e posta atarsanız!!! logo yapmak için çok işlevsel programlar var

biraz daha gayret ederseniz olacaktır :)

Phascolarctos cinereus' Alıntı:

var olan okul logolarından hoşunuza gidenleri birleştirip güzel logolar çıkarabilirsiniz hocam.
Bende bunu söylüyorum hocam. Siz hiç futbol yeteneği olmayan birinin bir gün belki güzel oynarsın diye bu forumda olduğu gibi gazlanıp takıma alındığını gördünüz mü?
Biri sanki bir ürün ortaya koymuş gibi nasıl olmuş diye çıkar, beden eğitimi öğretmeninin biri çıkar çok muhteşem mükemmel okul sitesi diye konu açar benim zümrem de ağzını ayırır. Bu ne ya parlak ambalajlı defolu mallar çöplüğüne döndürdüler forumu. Biraz tepki koyun, alttan almayın artık. Adama haddini aşma derler.

kardes keske biraz illustrator ogrenip daha kaliteli birsey yapsan. umarim elestirimi yanlis anlamazsin

aradaugrarim' Alıntı:
Phascolarctos cinereus' Alıntı:

Bende bunu söylüyorum hocam. Siz hiç futbol yeteneği olmayan birinin bir gün belki güzel oynarsın diye bu forumda olduğu gibi gazlanıp takıma alındığını gördünüz mü?
Biri sanki bir ürün ortaya koymuş gibi nasıl olmuş diye çıkar, beden eğitimi öğretmeninin biri çıkar çok muhteşem mükemmel okul sitesi diye konu açar benim zümrem de ağzını ayırır. Bu ne ya parlak ambalajlı defolu mallar çöplüğüne döndürdüler forumu. Biraz tepki koyun, alttan almayın artık. Adama haddini aşma derler.

bencede...

aradaugrarim' Alıntı:
Bu logoyu yapan kişinin senin zümren olmadığını nerden biliyorsun?

Başlangıç için fena sayılmaz. Birkaç tane yaptığınız zaman daha da iyi olduğunu göreceksiniz hocam :alkis:

Geri