logitech kablosuz ürünlerini olanlar okuyun belki lazım olur

Kodla Büyü

wgolf

Seçkin Üye
Seçkin Üye
kablosuz ürünlerin minik adaptörü kaybolabiliyor bozulabiliyor seri nosunu söylüyorsunuz logitech firması elinde varsa 1 kereliğine gönderebiliyor
kargoda bedava okuldaki kayboldu 3 günde yurtdışından ups ile geldi şaşırdım bilginiz olsun

Bir arkadaşımda kablosuz fare klavye setinin alıcısı bozulmuştu. Logitech'in sitesinde destek oluşturmuştu. Hollanda'dan gelmişti. Birde program göndermişlerdi. Yeni gelen alıcıyı sete göre yeniden programlamıştı.

Son düzenleme:
kablosuz ürünlerin minik adaptörü kaybolabiliyor bozulabiliyor seri nosunu söylüyorsunuz logitech firması elinde varsa 1 kereliğine gönderebiliyor
kargoda bedava okuldaki kayboldu 3 günde yurtdışından ups ile geldi şaşırdım bilginiz olsun

Aynı durumu bende yaşadım.. Logitech sitesine destek oluşturdum. Adres, telefon, posta kodu, ürün resmi gibi bilgileri verdim. 1 hafta içinde mail geldi. Sonrada 2 gün içinde ups kargo ile unifying destekli alıcı gönderdiler ücretsiz olarak.. Şu anda kullanıyorum.
Unifying nedir bilmek isterseniz burayı inceleyebilirsiniz..

Logitech dışında bişey ne alırım ne aldırırım, okula aldık, sol tuş bozuldu, yenisini alalım dediler, 100 lira, faturası filan yok, mail ile durumu yazdım, gönderin dediler, gönderdim, adamlar yeni sıfır fare gönderdi, benim için o andan sonra varsa yoksa logitech, tek geçerim..

Benim alıcıyı okulda flash bellek zannedip götürmüştü birileri geçen yıl. Dökmediğim dil kalmadı. Şimdi okuyunca üzüldüm doğrusu.
Bu arada ben de Logitech diyorum !

Logitech sağlam marka gerçekten. Tam hatırlamıyorum ama 3 seneyi geçti aynı benimde başıma geldi ve sitesinde destek talep oluşturdum. Hollandadan 3günde gelmişti.

Aynı durumu bende yaşadım.. Logitech sitesine destek oluşturdum. Adres, telefon, posta kodu, ürün resmi gibi bilgileri verdim. 1 hafta içinde mail geldi. Sonrada 2 gün içinde ups kargo ile unifying destekli alıcı gönderdiler ücretsiz olarak.. Şu anda kullanıyorum.
Unifying öğrendim sayenizde süper bir olaymış ayrıca teşekkür ederim

Hocam benim de başıma geldi.Sene başında global sitesine destek kısmına yazdım bir dönüş olmadı.Siz hangi yoldan başvurdunuz.Detaylı anlatabilir misiniz?

Ben direk telefonla ulaştım. 0212 900 3173 bu numarayı arayıp sorununuz anlatın. Gayet ilgililer. Yeni geldiğim okulda kablosuz klavye fare seti vardı, alıcısı kaybolduğu için kullanamıyorduk. Bu numarayı buldum netten aradım, benden klavyenin seri nosunu falan istediler, seri no yazmıyordu klavyede ona rağmen sorunu çözüp gönderdiler 3 günde.

02129003177 numarayla çözdüm çalışanlar yabancı galiba kibar ve Türkçe konuşması değişik geldi

5 sene önce aldığım F710 oyun kolunun adaptörü kaybolmuştu. Müşteri hizmetlerini aradım. 4 gün sonra ücretsiz bir şekilde yenisini gönderdiler. Benim için müşteri memnuniyetinde zirve budur.

çok üzüldüm bu başlığın açılmasına... yakında adamları canından bezdirir bizim millet ve bu güzel fırsattan gerçekten faydalanan insanlar da faydalanamazlar artık...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bt^
Valla bende de vardı alıcısı kaybolmuş birlogitech
aradım yabancı aksanlı bir bayan kaydımı aldı 4-5 gün içerisinde ücretsiz olarak gönderimini yapacaklarmış. Gerçekten bravo

Microsoft un da aynı durumda olan bir faresi var adamlar desteği bile çekmişler :D

Tebrikler Logitech. Ben de bundan sonra ürün alırken bunu göz önünde bulundurucam. Paylaşım için teşekkürler.

Arkadaşlar telefonla alıcıyı kaybettiğimi söyledim ve Hollanda'dan İstanbul'a (ups ile takip ettim) 24 saat geçmeden elime ulaştı,
şoktayım.

Logitech firmasının kalitesini bilmeyen yokmuş ya maşallah. Bizim de okuldaki fare klavye setinin alıcısı kaybolmuştu. İngilizce mail ile durumumuzu açıklamıştık. Ekinde de ürünün faturasını göndermiştik. Artık o modelin alıcısının ellerinde mevcut olmadığını söylemişlerdi. Biz size yeni set gönderelim dediler ve 3 -4 güne gelmişti yeni setimiz. Adamlardaki müşteri memnuniyeti gerçekten harika. Ama tabiki yurdum insanı çok suistimal eder bunları. İnşallah zamanla değişmez logitech kalitesi.

Geri