Lisede öğretmenlik mi i.ö.o. da formatörlük mü?

Kodla Büyü

adadeniz

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
arkadaslar merhaba
kendi okulumda norm fazlası TEF mezunu BT öğretmeniyim. ioo da gorevli ve 10 saat dersim var ancak
bugun itibariyle düz lisede gorevlendirilmem yapıldı. 30 saat... sanırım benden onceki arkadas askere gitmis KSD olarak...Ocak ta donecek.

genel itibariyle ben simdi NORM FAZLASI OGRETMENLERIN ATAMASI baslıklı bir yazı bekliyorum... onun nobetini tutmusum... acık okullar gozukecek ve ben tercih yapıp yeni okuluma gidecegim.

bugun benim ilimde FORMATOR ogretmen gorevlendirme basvurusu basladı...

simdi ne yapayım bilmiyorum?

a) formatörlük isteyeyim... kendi okulumda 10 saat derse gireyim. full ekders alayım...
not: benim müdürle aram cok bozuk... kapısmamız an meselesi... neyseki simdilik gorevlendirme yoluyla ayrıldım..

b)lisede kalayım zaten 30 saat... oglenleri cıkıyorum. 2 gun dısında... ancak ogretmen askerden donunce ne olacak... norm fazlası icin acık okulların listesi yayınlanınca okul seceyim gideyim... formatörlük filanla ugrasmayayım...

c) C si yok :)) formatörlüğe baska okul secmek isterdim ancak Cemal Taner ogretmenimin paylastıgı Alasehir meb duyurusuna gore kendi okulum dısında baska okulu formatorluge secemiyorum... kendi il sayfamda da sadece basvuru var isteyen EK-2 doldursun okula versin deniyor baska acıklama yok...

Hocam norm fazlası atama için zaman beklemenize gerek yok. dilekçe verin normu açık olan istediğiniz okula geçin hemen.
Bir arkadaşım aynen böyle yaptı. Dönem başladıktan sonra hemde.

HOCAM EN AZINDAN 1 DÖNEM DERSİNE GİR ÇIK LİSEDE KAFAN RAHAT OLUR.ÖĞRETMENİM ASKERDEN GELİNCEYE KADAR İNŞALLAH PGM ŞU HALA ÜZERİNDE ÇALIŞMA YAPTIKLARI TASARIYI ÇIKARIRLARDA BİZDE KURTULURUZ

her ikisi de insanı psikolojik baskıyla öyle bir hale getiriyorlar ki nefret ediyorum bu durumdan. ilköğretimde formatör lisede hem derslere girmemi hem de formatör gibi iki gün çalışmamı istiyorlar haklarını arayınca da insanı psikolojik baskıya maruz bırakıyorlar ne biçim iş bu anlamadım.

İlk dönem lisede 30 saat dersine gir, oranın öğretmeni gelincede 2. dönem kendi okulunda öğretmenlik yaparsın. :idea:

Geri