Lise Bina ve Pansiyon Kat Planları

Kodla Büyü

delikadir24

Site Gezgini
Lise Bina ve Pansiyon Kat Planları Lazım arkadaşlar. Acil durumlar için duvara asacağız. PSD veya Corel de olursa çok makbule geçer. Daha önceden yaptığınız okul içi kat planları varsa paylaşabilir misiniz ? Eğer çıkmazsa ben yeniden hazırlayacağım ve paylaşacağım.

Ekli dosyalar

• imkb-saglik-meslek-lisesi-pansiyon-tahliye-plan-000-zemin-a-web (1).jpg
    imkb-saglik-meslek-lisesi-pansiyon-tahliye-plan-000-zemin-a-web (1).jpg
    207.2 KB · Görüntüleme: 1,144
Corel drawda bu sene hepsini çizdim ama sizin verdiğiniz örnek çok karışık ve afilli :D :D :D ,ben bizim milli eğitimin kabul ettiği ve İSG'ye uygun şekilde dedikleri formatta çizdim,inş işinize yarar hocam..

Ekli dosyalar

• son-kat.rar
    2.2 MB · Görüntüleme: 297
idril42' Alıntı:
Corel drawda bu sene hepsini çizdim ama sizin verdiğiniz örnek çok karışık ve afilli :D :D :D ,ben bizim milli eğitimin kabul ettiği ve İSG'ye uygun şekilde dedikleri formatta çizdim,inş işinize yarar hocam..

Teşekkürler hocam ama benim corelde açamadım 17 v benimki siz 18v de kaydetmişsiniz. 17 de açabileceğim şekilde atarsanız çok sevinirim. Tekrar sağolun.

idril42' Alıntı:
ekran görüntüsü atabilirmisin hocam

v17 sürümünü ve önizlemeyi yükledim hocam..

Ekli dosyalar

• son-kat.rar
    2.3 MB · Görüntüleme: 125
  • 1.jpg
    1.jpg
    415.8 KB · Görüntüleme: 725
Geri