Lipton Akıllı Çay Bardağı

Kodla Büyü
evet bende oynadım çok ilginç bir oyun. Nihale dedim onu da bildi şok oldum :eek:
Konuşan adam baya soru okumuş anladığım kadarıyla :D

Algoritmayı kurması değil de o kadar geniş kelime haznesi kullanmaları baya uğraştırmıştır.

Bilmeme oranı bilme oranına göre düşük gene arkadaşlar, valla sorduğum kelimelerden çoğunu biliyor. Bence iyi kurgulamışlar. :+1:

bence bir sözlük sitesi yada yazılımının veri tabanıyla anlaşmış onu kullanıyor olabilir

bilisim_34' Alıntı:
Bursayı, Televizyonu ve Ayakkabıyı bilemedi... :wink:
Bursa'yı bilemez çünkü özel isimler olmasın diyo hocam oyuna başlamadan önce. Artı televizyonu bilmesi lazım cevaplarını değiştir :D

pythagorean' Alıntı:
bilisim_34' Alıntı:
Bursayı, Televizyonu ve Ayakkabıyı bilemedi... :wink:
Bursa'yı bilemez çünkü özel isimler olmasın diyo hocam oyuna başlamadan önce. Artı televizyonu bilmesi lazım cevaplarını değiştir :D
Hocam Ayakkabıyı ne yaptın... :D Bursayı en son tuttum onu da bilemedi... :wink:

ben ayakkabıyı sordum şimdi bildi :D
cevaplarla da alakalı tabi özelliklere göre veri tabanını süzüyor
ben çok eğleniyorum bütün günün yorgunluğunu alıyor suratı çok komik :D

Ne yani soruyor hayır diyorum... Bilemiyorsa suç benim mi... :D O da soruları süzüp sorsun... :puhaha:

Mercimeği de bilemedi... 2 şans verdim ikisinde de bilemedi... Zamanımı harcadı boşuna... :D

mesela soruyor 100 yıl önce varmıydı cevap hayır.....hop bir sürü şey eleniyor..

bu şekilde eliye eliye 20. soruda biliyor..

bilisim_34' Alıntı:
Ne yani soruyor hayır diyorum... Bilemiyorsa suç benim mi... :D O da soruları süzüp sorsun... :puhaha:

hocam bazende ilkisi yok falan demelisiniz. Biraz yardımcı olun zavallı bardağa kaç kelime buluyodur günde :D :lol:

size özel hazırladığımız akıllı çay bardağı oynasitesinde lipton oyunları ve haberlerine erişebilirsiniz. Genellikle facebook , böylesi oyunlara ambargo koysa ve son zamanlarda oyun piyasasını iyice sinir etse de ayakta durmaya devam edeceğiz . :scared: Adresimize akılı çay bardağı , lipton akıllı çay bardağı arama kelimelerini kullanarak da ulaşmanız mümkün.. Reklam kokan hareketler biliyorum ama devir de reklam devri değil mi zaten. Ata Demirer'in 'Avea' şarkısı aklıma geldi adamlar türlü maymunluk yapıyorlar kendi operatörlerini millete sevdirmek için :puhaha:

merak ediyorum acaba bizim bazı idareciler ve arkadaşlar için kullandığımız
KAZMA
kelimesini bilir mi :)))

Geri