Linux Mint Debian Edition 2013.03 Kararlı Sürüm Duyuruldu

Kodla Büyü

engin724

Seçkin Üye
Seçkin Üye
gelsan_debian1-300x146.jpg

Linux Mint Debian Edition 2013.03 kararlı sürümü duyuruldu. Kararlı sürüm Mate ve Cinnamon masaüstü ortamı içeren iki ayrı ISO kalıbı halinde hazırlandı.

Kararlı sürüm, Linux Mint Debian Edition 6. güncelleme paketini de içermekte. Birçok güncellemenin ve iyileştirmenin yer aldığı Linux Mint Debian Edition kararlı sürümü buradaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Teşekkürler. Ben de mint kullanıyorum. Windowsun kökünü kazıdım makinadan. Herkese de öneririm.

en sağlıklı yöntem hangisi olarak tavsiye edersiniz? iki ayrı disk mi yoksa diski iki işletim sistemi için ayırmak mı? aslını isterseniz temel hedefim pardus ve mac (pc için) birlikte kullanmak istiyorum, ancak daha önce yaptığım denemelerde çok sorun yaşadım. olmadı. yol gösterirseniz buna tekrar vakit ayırmak istiyorum.

Peace' Alıntı:
en sağlıklı yöntem hangisi olarak tavsiye edersiniz? iki ayrı disk mi yoksa diski iki işletim sistemi için ayırmak mı? aslını isterseniz temel hedefim pardus ve mac (pc için) birlikte kullanmak istiyorum, ancak daha önce yaptığım denemelerde çok sorun yaşadım. olmadı. yol gösterirseniz buna tekrar vakit ayırmak istiyorum.
Mac ile hiç ilgilenmediğimden bilemiyorum. Ama Windows ile yanyana kurmak için ikisine de ayrı disk belirlemeniz gerekiyor. Tavsiyem önce Windows'u kurun. Daha sonra diğer diske Linux kurun. Bu işlemin ayrıntıları İnternette çokca mevcut.

enginkati' Alıntı:
Hocam kullanımı nasıl ..
Linux Mint Debian Edition için soruyorsanız ben henüz kullanmadım. Genel olarak Linux'un kullanımının nasıl olduğunu soruyorsanız; son derece zevkli ve kolay. Windows'a göre fazlası var, eksiği yok. Ne demek istediğimi denemeden anlayamazsınız. ikisini de kullanmış biri olarak tavsiye ediyorum.

Kullanımı gayet kolay. Özellikle donanımı zayıf pcler için xfce sürümü beklenilmelidir. Merak edenlere denemelerini tavsiye ederim.

Geri