Linux Hastalığının Evreleri

Kodla Büyü

engin724

Seçkin Üye
Seçkin Üye
  • 1. Linux'u kesinlikle reddeder, saçmalık olduğunu düşünürsün. :-1:
    2. Windows'un yanına kurar, arada kurcalamaya başlarsın. :shock:
    3. Windows'u kesinlikle reddedip sadece Linux kullanırsın. :++:
220px-Tux.png

Bu hastalığa tutulan pek yok galiba...
Ben ikinci evredeyim... :idea: :idea:

serdengecti' Alıntı:
aynen 3. evreden sonrasını zorluyorum desem yalan olmaz :D
O zaman sizin durumunuzda hiç umut yok. Daha düzelemezsiniz :lol:
Gerçi bu hastalığa yakalananların hiçbirinin durumu iyi değildir. Geri dönüşü yoktur. Allah herkese nasip etsin diyelim :puhaha:

4-Eğer linux sürümü olmayan bir yazılım kullanıyorsanız. bir ayağınız hep windows ta kalır.
Çok aradım ama adobe ürünlerinin emsallerini bulamadım. özelikle dreamweaver ve flash ile işiniz varsa mecburen windows ta çalışıyorsunuz

MEB de olmasam 3. evreyi çoktan geçmiştim :D Direk 5. evreye geçerdim

5. Evre: Diğer insanlara hastalık bulaştırılır :D

alpaygunes' Alıntı:
4-Eğer linux sürümü olmayan bir yazılım kullanıyorsanız. bir ayağınız hep windows ta kalır.
Çok aradım ama adobe ürünlerinin emsallerini bulamadım. özelikle dreamweaver ve flash ile işiniz varsa mecburen windows ta çalışıyorsunuz
Çok doğru söylüyorsunuz. Ben bu sorunun populerlikle ilgili olduğunu düşünüyorum. Gelecekte Linux da Windows kadar popüler olduğunda aynı yazılımların Linux versiyonlarını da yapma ihtiyacı hissedeceklerdir. Ben de bazen sanalda da olsa Windows kullanıyorum ama eğer Linux'da o işimi yapabiliyorsam Linux'u tercih ediyorum.

halilturkoglu' Alıntı:
MEB de olmasam 3. evreyi çoktan geçmiştim :D Direk 5. evreye geçerdim

5. Evre: Diğer insanlara hastalık bulaştırılır :D
Ben bazen farkında olmadan, çoğu zaman da bile bile bu hastalığımı bulaştırmaya çalışıyorum. :)
Mebbis ya da e-okul'a girebilmek için sanalda windows kullanıyorum ama napalım onlar da düzelecek inşallah bir gün.

yuca' Alıntı:
500 mg mac yeter arkadaşın tedavisi için
Linux hastalığına yakalanmış herhangi biri için Mac'in Windows'tan farkı yoktur. Hatta Mac daha da beterdir. Çünkü Linux'un iyi bir işletim sistemi olmasından ziyade onun açık kaynaklı olmasından dolayı ona hastadır.

Olur da ummadık anda lazım olur düşüncesiyle WEP şifrelerini kırmak için hazırda beklettiğim BackTrack 5 R3 dışında çok da içli dışlı olmamakla birlikte en uygun vaktimde içerisine bodoslama dalacağım bir mevzu.

Sanırım hastalığın 2. evresindeyim.

Evdeki masaüstü bilgisayarımda linux mint kurulu. Virüssüz, kreksiz, hızlı ve sorunsuz bir şekilde tüm işlerimi halledebiliyorum. Tavsiye etmeyip şiddetle öneriyorum :+1:

Bir süre sonra fanatiklik karın doyurmaz diye iş hangisindeyse ona bakarsınız

Geri