lg g4 mü Samsung J7 mi?

Kodla Büyü

realforever

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İyi akşamlar arkadaşlar.Eşime telefon almayı düşünüyoruz.Bir ay sonra allah kısmet ederse bebeklerimiz doğacak ve almışken kamerası güzel bir telefon alalım dyoruz.

Maximum 1400 'e kadar telefon arıyorum.Lg g4 ve samsung j7 prime arasında kaldım.Lg g4 ün kamerası daha iyi ama bazı yorumlardan dolayı tereddütlerim var.Kullanan varsa beni aydınlatabilir mi.

Başka bir model tavsiyesi olan varsa değişik fikirleri açığım 1400 tl bütçeye kadar

hocam hem j7 hem de g4 kullanan biri olarak j7 daha stabil diyebilirim. tabi sizin için kamera öncelikliyse g4'ün kamerası daha iyi.
karar sizin.

evet g4 güzel kameraya sahiptir ama hep bi sorun cıkartacaktır malesef lg böyle forumlarda kronik sorunları defalarca yazıldı j7 prime sizi tatmin edecektir kamerası da oyle kuçumsenecek gibi değildir lg lg4 güzel ama malesef çok fazla dezavantajı var ve uzun ömürlü olmaz bende lg g4 ten çok araştırıp vazgecip a5 2016 almış biriyim ve çok mantıklı bi karar vermişim

bznesm_srkn' Alıntı:
evet g4 güzel kameraya sahiptir ama hep bi sorun cıkartacaktır malesef lg böyle forumlarda kronik sorunları defalarca yazıldı j7 prime sizi tatmin edecektir kamerası da oyle kuçumsenecek gibi değildir lg lg4 güzel ama malesef çok fazla dezavantajı var ve uzun ömürlü olmaz bende lg g4 ten çok araştırıp vazgecip a5 2016 almış biriyim ve çok mantıklı bi karar vermişim

Cevaplar için herkese teşekkür ederim.
Forumlarda okuduğum kadarıyla g4 hep ariza veriyormus.bu durum beni endişelendiriyor.

A5 nasil hocam kamera performansi iyi mi.odaklaanma sorunu var mı Samsung genelinde böle bir sorun varmis.cok hafif titremede foto bulanik cikabiliuormus. miracast özelliği var mi a5 in

J7 yi bilmem ama G4 kesinlikle hayır. Bende kamerası için aldım. Gerçekten o konuda memnunum. Ama bugün yine servisten aldım. Aldığımdan beri bu 3. ve 2 kez anakart değişti. Zaten okumuşunuzdur bu kronik sorunmuş. Çevremde kimde varsa mutlaka servis yüzü görmüş. Elektronik işi şans ama bence çok zorlamamak lazım. Yine de karar sizin tabi.

Ben de telefon bakıyorum bu aralar, xiaomi mi 5s almaya karar verdim. 1450 TL ye Hepsiburada üzerinden ön sipariş verdim.

Kullandığım 16 aylık lg g4 birden dondu kapandı bir daha açılmadı, bootloop hepsinin başına gelecek deniyor bu riski almak anlamsız. Garanti süresi bitince olsa direk çöp. Zaten Dh de forumunu takip ettiğimden bakıyordum ne zamandır sorun çıkaracak diye. Özellikle G4 deyip geçmeyelim LG olduğunu belirtelim arkadaşlar.

g4 kesinlikle alma. 3 rehberlikçi ve 1 tane biyoloji öğretmeni aynı anda aldıları bizim. 1 tanesi sağlam çıktı. Diğerlerinin 3 ünde Anakartta kronik problem çıktı. 2 si parasını geri aldı. 5 ay sonra . Bir tanesi hala sürünoyor. Bir taneside benimki ne zaman bozulacak diye öyle bekliyor yazık.

j7 hakkında bir fikrim yok hocam. onu bilmem.

Geri