lg 55lb670v için yorumlarınız

Kodla Büyü

manass33

Site Gezgini
Arkadaşlar tv alcam. Uzun süredir arştırıyorum bu tv ye karar verdim sanırım. sizin yorumlarınızı alabilir miyim :)

Edindiğim tecrübeleri sizinle de paylaşma istiyorum. Şunu çok net anladım ki, televizyonlarda genellikle 100 ekranı geçen boyutlarda olan televizyonlar daha küçük olanlara göre daha sık arıza yapıyor. Özellikle de plasma serileri çok çabuk ve geri dönülemez arızalar yapabiliyor(Sizinkisi plasma değil led). Ben size Televizyon alacaksınız, küçük boyutlarda almanızı tavsiye ederim.

Sinema perdesi boyutlarına geçmek için ise led projeksiyon öneririm. Hem maliyeti yarı yarıya daha ucuz olur hem de Ekranı istediğiniz kadar büyütebilirsiniz.

LED projeksiyonların boyutu küçüktür, çok parlak ve net bir görüntüye sahiptir, kareleme hızı tv lere göre çok daha yüksektir, 1080p çözünürlüğe sahiptir ve 30 000(yoğun kullanımda bile 10 yıl ömür) saate kadar lamba ömürleri vardır. Tükettiği güç ise maksimum 110 W'tır.

Yani kısacası bu kadar büyük tv ler yerine küçücük bir projeksiyonu size tavsiye eiyorum. Nakli de çok kolay olur.
Örnek Test
http://www.youtube.com/watch?v=716nGmDckNs

Arkadaşım sakın bu tv ye yaklaşma. Geçen hafta 42" olanını aldım. Panelin her dört köşesinde de 3-4 cm çapında gölgelenme olduğunu fark ettim. Servis ise bunun bir hata olmadığını, tüm lb serilerinde olduğunu söyledi. Forumlarda da aynı sıkıntıyı yaşayanların olduğunu görünce iade ettim. Ben de bu aralar yeni tv arayışındayım.

Bu led tvlerde, 3d filmlerde altyazıyı 3d olarak ekleyebiliyor muyuz arkadaşlar. Sub türü altyazıları destekliyor mu?Yoksa sadece srt formatını mı destekliyor. Bu konuda bilgisi olan varmı acaba...

Geri